bugün

Uyumak. iki taraf da seviyor daha ne olsun ohh.
Arsuz sahiline kamp sandalyeleri atıp günbatımını izlemek. Neyse ki millette görüyoruz, öğreniyoruz da böyle lüks hayatlar yaşamıyoruz.
Al çadırını matını, vur kendini yollara... nerede akşam orda sabah...ahh gençlik ne güzeldi be...
görsel
işkembe çorbası içmek.

Samimi olun biraz aq.
görsel
Göz göze gelinebilecek sayısız an yaratmak.
ikimizin de hiç bilmediği bir yemeği yapmaya çalışabilirdik. Ama eksik. Bilin bakalım ne?
Namaz kılmak.
Zekat vermek.
Hacca gitmek.
Kelime i şehadet getirmek.
Oruç tutmak.

Bu gadar.
görsel
Lunaparkta king, ranger, hız treni gibi aktif aktiviteler yapmaktır.

Film izlemek pasifliktir. Eğlenmeyi öğrenin arkadaşlar. Ondan sonra "kızlar neden beni sıkıcı buluyor ya off" gibi zırlamalara maruz kalıyoruz. Sıkıcısın işte.
Çantayı alıp arabaya atlayıp kafanızın estiği yerde durun. Çıkarın çadırınızı, alkolleri, gitarı denize karşı şarkı söyleyin, sevişin, kafa güzelleşince birlikte denize girin.
Ama ne eksik. Yok yok sevgili değil para.
görsel
görsel
evet deniz konusuna katılıyorum. en pozitif etkinliklerden birisi. aslında düşündüm de her türlü seyahat bunun cevabı bende.
olsa da yapsak çatır çutur.
görsel
Daha üstü yoktur.
görsel
görsel
seçim sandığına beraber gidip ak partiye birlikte oy vermektir. evet..
Bir bahar gecesi yıldızların altında uzanıp, sarılarak yıldızları izlemek. Öylece uyumak
Oyun oynamak. Mesela left4 dead 2 oynayıp sizi ne kadar çok sevdiğini görebilirsiniz.
görsel
şu anda çok şık bir yere gidip, güzel bir yemek yemek, birini gerçekten tanımaktan daha fazlasını hayal bile edemiyorum.

aslında bu, sanıldığından daha kompleks bir beklenti de olabilir. ilk yemek zor kararlar içerir. taraflar belli bir yaşın ya da sosyal statünün üzerinde değilse, abartı mekan seçimi ya da kıyafetlerdeki resmiyet, başlangıca büyük bir zarar da verebilir. bunu bir kenara bırakırsak, ilk yemek tarafların birbirlerine dikkat kesildiği bir zaman dilimidir. karşındakine gözlerini dikmemek, büyük vaatlerde bulunmamak, konuşmada karşılıklı dengeyi oturtmak, özgüven göstermek, iyi bir parfüm seçebilmek vb. gibi rol yaparak kazanılmayacak, içsel olarak o aşamaya gelinmişse elde edilebilecek şeylerin sunulduğu, hatta ortamda çalan müziğin bile etkili olduğu bir zaman aralığıdır. karşındakini doğru bir biçimde tanımaya ise ancak, bu zihinsel karar sürecini aştıktan ve kabul gördükten sonra başlayabilirsin. bu tanıma sürecinin sonrasında ise, gecenin sonunda iletişimin nasıl devam edeceği, hangi vakitte ne mesaj atılacağı vb. gibi ikincil bir karar süreci başlar.. ben sanıyorum, bu heyecanı özledim.. öncesinde kol düğmesi seçiminden, sonrasında ikinci buluşmanın akreditasyonunun alındığı o 4 günlük süreci..
kv 1-97 izlemek.
Kız kulesi’nin karşısında çay-simit.
görsel