özellikle büyük şehirde yaşayan sevgililerin son derece keyifli vakit geçirebileceği bir eylem. orman sınırı, deniz kenarı gibi civarlar idealdir. sadece yazın değil, kışın da yapılan piknik güzeldir. hafta sonları eve kapanıp film izlemek, maça gitmek, hep bilindik mekanlarda zaman geçirmek yerine yapıldığında kişiye yaşadığını hissettirir.
pikniği sakin sessiz kimsenin uğramadığı yerlerde yapmak bu güzel günü dahada eğlenceli hale getirebilir.
sevgililerin birbirlerine sarılıp çimlere kendilerini atmaları ve yuvarlanmalarıyla renklenecek durum. bir de buseler ve papatyalar var tabii. çok hoş.
güzeldir. salatayı beraber yapmak falan.hoştur..
ayy en büyük hayalim bu benim. daha kısmet olmadı.
Sacmaliktir.

Ben onu mangal yellerken görmek için sevmedim .s
sevgiliyle birlikte yapılan diğer her şey gibi, güzeldir. düşününce bile huzur doldum şu an. böyle deniz manzarası, yeşillikler, kendi ellerimle hazırladığım güzel güzel yiyecekler, başımı koymak için bir adet sevgili omuzu falan. omzu mu omuzumu ya bilemedim.
Best kankamın bana "essy, x beni pikniğe davet ediyor gideyim mi" diye benden izin aldığı sevgililerin tatlış aktivitesi.

Ancak izin vermedim. Çektim kızın kulağını.
"Kızım saçmalama, hiç iffet filmini izlemedin mi, hayır ders falan da mı almıyorsun? Piknik bahanesiyle ırzına geçerse napıcan mal mısın salak mısın? " diye bi güzel azarladım.

Sanırım ayrılma yolunda ilerliyorlar. Aferin.
çeşitli güzel anların yanında ayak fantezisi de içerebilir.
nifak tohumu ekimi başarıyla gerçekleşti.
genellikle cinsel seks ile biten olaydır. ben yapmadım kuzenim anlattı.
Sevgilinizin mide kapasitesi kontrol edebileceğiniz eylemdir.
Samimidir, içtendir, saftır. Poğaçanızı, böreğinizi yaparsınız. En yakın marketten beyaz peynirinizi alırsınız doğru moda sahiline. Ya da geçersiniz heybeli'ye, alırsınız kasaptan etinizi doğru mangala. Siz etleri soslarsınız, o mangalı yakar. Yayarsınız yere örtünüzü ellerinizle yedirirsiniz sevdiğiniz insana poğaçaları, kekleri. Bir ilişki içerisinde yapmayı en çok özlediğiniz aktivite, o insanla çimenlerde piknik yapmaksa yaşadığınız aşk dibine kadar gerçektir.
Romantizm. Siz mangalda etleri çevirirken terleyen yüzünüzü havluyla siler falan.
Piknik kalabalıkken daha eğlenceli olur diye düşünüyorum. Bi kere iki kişiyle yakartop oynama ihtimali yok. Öyle piknik mi olur? Kısacası benim açımdan sıkıcı bir aktivitedir.
Deniz kenarında ne güzel olurdu. Hayaller kısmına eklendi.