bugün

(bkz: çok güzel hareketler bunlar)
kanka ayağı göt ayağı anlamına gelmektedir. kızların olası erkek kankaları geleceğin sevgilisidir.
(bkz: make up sex)
durum gittikçe boka sarmaktadır artık bi yerden kurtarayım ulan denerek yapılan son ataktır. tutarsa sonu sabah olur tutmazsa tokat olur.
yapıldıysa arkasında durulması gereken, tokatın yıldıramaması gereken harekettir yoldaşlar. tokat da yesen yapışmaya devam. tecavüz et demiyorum bak, sonra bana gelmeyin.
(bkz: kavga dedin de aklıma sevişmek geldi)
(bkz: saldıray abi)
(bkz: sevgiliyle kavga ederken aniden kafa atmak)
(bkz: sevgiliyle kavga ederken tecavüz etmek).

-mahkemede: "tartıştık, ...ktim."
+beş sene ağırlaştırılmış.
-beni Hollywood yaktı mına koyimm.
amaç ortamı yumuşatmak değil, başka bir mevzudur. sevgiliyle tartışırken yokuş aşağı gelen alacaklısını gören kişinin bir anda sevgilisini öperek yüzünü gizleme çabasıdır. alacaklı köşeden kaybolunca kavgaya kaldığı yerden devam edilir.
hatalı olan tarafın yaptığı ataktır genelde.
ya da en uyumlu tarafın
ya da en kavgadan korkan tarafın
ya da en ayrılmaktan korkan tarafın
ya da en {mantığı kaptınız siz devam edin}
çok ateşli bir kavga olduğuna kanıt olan hadisedir. * *
filmlerde, dizilerde çiftler arasındaki kavgaların klişe olmuş son bölümü. gerçek hayatla uzaktan yakından alakası yoktur. zira o kadar laftan sonra biri diğerine resti çeker. öldürmez süründürür. falan filan.
dünyanın en anlamsız öpücüğüdür, bu kadar anlam kargaşasına girip sonunu böyle bağlamakta pek ironiktir.
altında bit yeniği aranması gereken harekettir. dudağa yapışan taraf kesin bir şekilde suçludur.
sanmıyorum ki iki tarafın kendini suçsuz gördüğü bir kavgada böyle bir şey yaşansız. çok uç ihtimal yani yaşanması.
yaşanması gereken anlardan bitanesidir, ama her kavgada yapılırsa sonu dudak ısırmasına gidilecek bir durumdur, abartmamakta fayda vardır.
hollywood filmlerinde ve dizilerde görebildiğimiz bir hareket.

ne yazık ki ülkemizde denerseniz, suratınıza tokadı yersiniz, yiyeceğiniz fırça daha katmerli olur. bir kere türklüğü geçtim, kadın mutlaka kendini haklı çıkartmalıdır, son sözü söylemelidir!

bu olay mümkün mü sanıyorsunuz? ya git bir elini yüzünü yıka allahını seversen...
genelde tamamen haksız iken edilen kavganın sonunda oluşacak olaydır. taraflardan haksız olanı, olayı daha fazla uzatmamak, hatasını örtbst etmek için çeşitli kılıflar uydurduktan ve yeteri kadar kıvıramadığını düşündüğü anda yapılan son bir hamle olarakta değerlendirilebilir.
kavgayı yumusatmak icin yapılan taktiksel bir yontem.3'te 2 basari saglar.
(bkz: savaşma seviş)
(bkz: hep aynı ya)
(bkz: kavga sonrası seksi)
Filmlerde izlemesi hoş olan sahne.
(bkz: hani kuşlar ağaçlar modu) *
kurnazlıktır efendim, önce kavga sonrada barısma ve akabinde barısmanın mukafatı falan fılan inter milan.***
sadist ve de mozoşist tarzı benımseyen bünyelerın eyleme dökmüş oldukları şey.
güzel bişe *
akrep aslan ilişkisidir.
gayet de tatlı bir aksiyondur. kavgaların tarafları üzme potansiyellerini azaltır ve ilişkiyi devam edilebilir hale getirebilir.