ilk buluşma olduğu için insan ne söyleceğini bilemez, saçma sapan şeyler konuşulur ve birde bakarsın konuşacak birşey kalmamıştır. aslında konuşacak çok şey vardır fakat heyecan işin içine girer. tuhaf bi durumdur ama hatırası büyüktür.
heyecandan elini, kolunu koyacak yer bulamadıgın zaman dilimi.
ikinci buluşmada asla yaşanılmıcak olan duygudur.
dünyanın en güzel heyecanıdır, yemek yiyemez, bir şey içemez, bir şey konuşamazsınız, dünyanın en mal insanı sizsinizdir ama sizden mutlusu yoktur.
(bkz: abandone olmak)
sonraları boka saran ruh halinin ilk başlangıcıdır.
Her buluşmada hissedilmesi gereken heyecandır.Hissediyorsanız şanslısınız demektir..
hissetmekten korkulan heyecandır. korkmak yerine tadını cıkarmak gerekir.
bagirsaklarda problem varsa, bahsi gecen bulusmanin "sevgiliyle son bulusma" olmasina sebep olabilecek heyecan. fazlasi zarar.

bol bol kola falan icin, ishale iyi gelir.

ne var arkadasim sicabiliyorsun, göt sonucta.
her gün buluşmada hissettiğim heyecan *
hatta başlarda bu kadar heyecan yapmazdım *
artık daha heyecanlıyım *
bir daha oluşmayacak duygu karmaşasıdır.*
sonraki sevgililerde hissedilmeyecek olandır.
hissedilse bile ilki kadar mutluluk vermeyecek olandır.
yapılacakların veya söyleneceklerin unutulduğu, gönülden gönüle uzanan yolda yeniden doğup zamanın nasıl geçtiği anlaşılmayan durumdur; sürekli tekrar ederse yaşıyorsunuz demektir.
önemli olan hissetmek değil, hissettirebilmektir.
her sevgilide bünyenizin kendine reset atması sonucunda önceki deneyimleriniz sıfırlandığından yeniden hissedeceğiniz bir heyecan çeşididir.
Berbatt bir durum.
Şahsen ilk seferinde utancımdan yerin dibine giriyordum.
Biraz müstehcen ama yapıcak bir şey yok.
Kızın ilk kez elini tutmuştum, jony bir kalktı, taş gibi oldu.
Pantolona bakamıyordum utancımdan.
Neyse ki sonradan sordum, yakınlaştık tabi, farketmemiş...
Kabus da olabilir, mutlu son da yani...
edit:
Bir de size yardımcı olmak amacıyla birkaç yardımda bulunmak için yazımı tazeliyeyim dedim. Arkadaşlar çoğu bayan, temiz ve saftır. Onlara karşı rahat olunuz. heyecan yapmayınız. Sadece değerli şeylerin planını yapınız. Öpüşmek, sevişmek bunları planlı yaparsanız genellikle heyecandan hüsrana uğrarsınız. Olayları akışına bırakırsanız gerçekten büyük keyif alırsınız ilişkinizden. Hemde karşı tarafı kullanmış olmazsınız.
rutinleştiren piçler/kaşarlar yüzünden hiç bir heyecanı kalmayan durum.
Bir taraf heyecanlanır, çünkü kullanılan kişi karşısındakini önemseyendir. Aynı anda seven ve heyecanlanandır.
Diğer kişinin umrunda değildir. Türk genci ilişki prensibinden:
-Seven sevilmeyendir.
-Erkeğin maddiyatı, adı; kızın güzelliği ile doğru orantılı bir kullanım olur.
-ilişki bitiminde seven üzülür, diğeri yoluna devam eder.