bugün

yeri geldigi zaman sevgilinin babasi icin yonetim istifa nidalari atabilmektir.

tanim: bir takim taraftari gibi sevgilinin sevilmesi olayidir.
(bkz: işte öyle bir şey)
yapılmaması gereken tavır.
zira o takımda sabri sarıoğlu da top koşturuyor olabilir ve öyle bir adamın futbol yaşantısını sürdürebildiği takıma küfür edilmeden durulmaz.
bu da sevgiliyi kötü etkiler.
yapılmamalı...

(bkz: oley be koyduk)

denir mi hiç?
(bkz: damarını kesse sevgilisi akmak)
eğer aynı zamanda bir spor takımını da destekliyorsa, apaçık sevgiliyi aldatan insan sevgisi ile sevgili sevmektir. *
sevgili gurur duyar, ne biliyim beşiktaş kadar sevemem heralde birisini.
arada tutup sallayacak bir bayrak gerekir. bu çok güzel bir bahane olabilir.

erkek: aşkııım seni takım tutar gibi sevebilir miyim?
kız: sev aşkım
erkek:!'^+%&/()
kız: ne yapıyorsun ahmet!!
erkek: aşkım seni takım tutar gibi seviyorum!
kız: allah belanı versin.
ey sevgilim ey!, ben seni beşiktaş gibi sevmiştim, bazen tutarlı bazen tutarsız hallerin ile, uzaklara gittiğinde yine seninleydim sanki deplasmana giden çarşı gibi seninle ordaydım aslında sen görmesen bilmesende ve hep seninle attı kalbim, hani evime gelmelerin vardı ya çıkıp sürpriz yapar gibi, bana hep beşiktaşın iç saha maçlarındaki gibi heyecan dolu olması gibi gelirdi..bazen kızmaların bana kaptan sergen in kızarak tribünleri harekete geçirme isteği gibi olurdu..sevişin ise işte oda şampiyonluğumuzdu..
sevgili, kadroya yeni isimler kattığında sevgiliyi daha çok sevmek gerekir ki bu da aptalcadır.
sevgilinin en sevdiği iki renkten bir forma yaptırıp, buluşmalara gitmek için kombine bilet aldıracak durumdur.
Bu şartlar atında yatakta kötü olan sevgiliye "Ruhsuz Kapalı" , vermeyen sevgiliye "Formaları çıkarın öyle oynayın" öpüşmeye bile yanaşmayan sevgiliye "Bağırmayan Taraftar S.ktirsin Gitsin" gibi nidalar atılabilir. Olası bir hamilelik gol yada yılın tranferi çocuk ise alt yapıdan yetişmiş yıldız forvet kabul edilebilir. Neticede taraftar istediğini alır, alamazsa isyan eder. Takım tutmanın doğası böyle bir şey. En önemlisi Takım tutar gibi sevmek bir yere kadar kabul edilse de takım kurmaya kalkılmamalıdır. 5 Kişilik halısaha kadrosu bile evlerden ıraktır efendim.
yatakta da dört.. dört .. dört diye tezahürata bulunmaktır.
Hata yaptığında , çok üzdüğünde ,seni alay konusu yaptığında, evden çıkamamana sebep olduğunda dahi hala sevebilmeyi ,vazgeçememeyi gerektirir.Bir beşeri yüreğe karşı bu olunur mu bence zor.
-açılayıııııımm sen çok yaşaaaa canım feda olsuuun sanaaa

+ehe aşkım yapma yaaaa şımartıyosoon ehehe

-rere re rara ra açılay açılay çok yaşa!

+aşkııım pardon ama sanırım bu akşam sinemaya gitcektik

-haydi söyleee seni nasıl sevdiğimi!

+tamam çok seviyosun da sıkıldım ama artık ben, normale dönsek diyorum

-açılay noluyo götün başın oynuyo açılay noluyo götün başın oynuyo

+!!^^%%'! bu gece barda gönlüm hovarda ferit!
bazen deplasman bazen kendi evinde oynaşmak gibidir.