bugün

atkı ve bereden başka akla birşeyin gelmediği ve yaklaşan yeni yılla birlikte insanı derde sokan hediye türüdür. Herkesten öneri alınır, sonra her hediye türü gibi alkın dikine gidilip sevgilinin en beğenmeyeceği şey bulunup, paket yapılır. Sezon itibariyle indirimlerden faydalanılır, özellikle parfüm fiyatlarındaki düşüş ilgi çekici ise yeni yıla yeni koku sloganıyla bir parfüm iyi seçenek olabilir.
geçen sene yaza denk gelmişti, bikini ve güneş kremi almıştım ben. bu sene kışa denk geliyor malesef ki.
geçen sene kışa denk gelmişti yün içlik almıştım ben. bu sene yaza denk geliyor malesef.
geçen sene ilkbahara denk gelmişti, sezon sonu diye indirimden bot almıştım ben. bu sene kışa denk geliyor malesef ki.
sevgilim olsaydı kırmızı iç çamaşırı alırdım. görünce o sevinirdi, giyince ben sevinirdim.
-aşkım yeni yılımız kutlu olsun
+aaa bu ne sevgilim?
-aç bakalım ehehehe
+... ?
-saatli maarif takvimi
+...
-beğenmedin mi aşkım?
+...
-aşkım?
+...

(bkz: icat çıkarmayın amk)
fırsat sitelerinden alınabilecek hediyelerdir. (bkz: http://www.bonvagon.com/davet/dcww0zms3e)
Çok gereksiz lan yılbaşı hediye al, sevgililer günü hediye al 'süpriz' kelimesinin anlamı yok oldu ayda 1 hediyelik neden çıkıyor. Saçma.