bugün

Sözlük yazarlarının (tavlayabilirlerse şayet) sevgililerine yapmak istedikleridir.

Hani gel diye demiyorum ama şu şekilde gıdıklama planlarım var seni. Gülmekten Ağzınla burnun yer değiştirene kadar* gıdıklayacağım o çirkin göbeğini..

görsel
Bacağına ağda yapmak.
Odun kesmek.
Kucaga alip ters çevirmek boyle saclarinin asagi dogru yer cekimine yenilmesi...
Mangala götürmek.
sanki beni gıdıkladılar!

sıradan olan her şeydir.
dünyada bir kaç ülkeye yapacağım tür. belirli bir süre herşeyi Boşverip benimle gelebilecek birisi olduğunda bu olacak heralde.
ona en çok sevdiği yemekleri kendi ellerimle yapmak ve onu beslemek.

yorgun hissettiği zamanlarda, rahatlaması için ona masaj yapmak.

beni sinirlendirdiği zamanlar onu çatlatana kadar gıdıklamak.

birlikte uyurken ona arkadan sarılmak ve kafamı saçlarının arasına gömerek saçlarının kokusunun sarhoşluğunda sızmak.

vücudunun muhtelif yerlerinde küçük yaralar açıp o yaralardan akan kanın tadına bakmak.
Birlikte dünya turuna çıkmak. Türkiye turu da olabilir.
kulaklarından çamaşır suyu dökmek burnuna leblebi tıkamak ağzını koli bandıyla bantlamak...
Planım hazır, para ve özgüven de tamam birde sevgili buldum mu tamamdır.

görsel
görsel
Finlandiya da en yakın yerleşim yerine 80 km uzakta ormanın içinde bir otel. Kuzey ışıklarını izlemek için üstü cam ile kaplı tek hayalim bu.
doktorculuk oynamak.
içini doldurmak.
Çift nailart yaptırmak. Onun Serçe parmağında ismimin baş harfi "a b" benim serçe parmağımda onun isminin baş harfleri "b a" şeklinde.
Karizma çizilcek artık ama yapılacak bir şey yok u.u
dünyayı gezmek.
sevin da. daha ne yapacağınız.
dünya turu. ama motorla değil.
Motosikletle kampa gitmek. Başka ne olucak.
görsel
Yanaklarını sıkıp morartmak istiyorum.burnunu mandalla sıkıştırmak istiyorum.
Aklınıza gelebilecek her şeyi yapabilirsiniz, yapın da en doğal hakkınız. Sevin ulan bu hayatı.
Dünya turuna çıkmak .
iki yanağını tutup ağzına doğru çekerek balık dudağı yapmak.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar