bugün

Sevgiliye biraz huzur, biraz sessizlik, biraz dinlenmek maksatlı olarak yalnız kalmaya ihtiyacım var demektir.
(bkz: ayrılık)
-yalnız kalmaya ihtiyacım var hilmi...
+neden? manuel mi takılcan?
"vermiyon bari bırak da osbir çekelim" demenin ağdalısı.
yeni limanlara açılcam azcık uzak dur eğer senden daha iyi bir liman bulamazsam tekrar dönebilirim demek.
yalnız kalmaya ihtiyacım var kamil!
iyi bundan sonra soda şişesi sokarsın.
sevgili, hayatımızdaki artı olmaktan çok eksi olmaya başlayınca bi yalnız kalıp yokluğunun değerini biçmek için kullanılan cümle.
genelde ben senden ayrılmak istiyorum cümlesinin, göt yememesi sonucunda kurulan yardımcı cümlesidir.
senden sıkıldım aslında, artık bitmeli. şuan sana acıdığım için bu durumu bukadar kolay izah edemiyorum. biliyorsun cesur biri de sayılmam, bu bir süreç sevgilim, artık hayatımda olmamanın zamanı geldi. lütfen anla ve git artık demenin kaypakça yoludur çoğu zaman.
sen daha iyilerine layıksın hem ile devam eden klasik cümle.

1000. entry olmuş. şuku isterim *
Sevgilisi odaklı yaşayan bireylerin, birazda kendine vakit harcamak için yaptığı eylemdir.
sevgiliden istenecek en son şey, huzuru benim yanımda bulmayacaksa hiç gelmesin.
su siralar dusundugum sey.

acikcasi ayrilacagim. sadece onsuz olabilecegimi gormek icin yapacagim bunu.
Aklı fıkrı ıcı fesat ınsanlarca yanlıs yorumlanmaya musaıt soz.
-tolga benım bıraz yalnız kalmaya ıhtıyacım var.
+aa tamam canım ben yarın evdekılerı gonderırım bol bol yalnız kalırız.
-...
anlayışla karşılanması gerek.
Sanıldığının aksine ayrılık değil de , akşam yemeğinde lahana sarma konservesi yemiş olma durumudur bazen. Cümlenin sonunda yarın görüşürüz, bir problem yok diyebilmektir.
bir şeylerin yanlış gittiğinin sinyalini veren cümle.
bunu diyen erkekse, kız erkeği %100'de meşgul ediyordur. erkek kendi badileriyle ara ara yapıp rahatlaması gereken am göt futbol muhabbetine gidemediği için kendisini sıkıntıda hissetmektedir.

ama bunu öyle tripli kız gibi ifade etmesi doğru değil. yalnız kalmak ne la? efendi gibi, "burcucum canım ben bizim odunlarla takılacak, biraz öküz muhabbeti çevirecez afedersin, bilahare gelicem" diyecen. öyle dedi diye seni terkedecekse etsin zaten, her gün romantizm her gün balım cicim kafa kalmaz adamda.
Dangozluktur.
Insanın aklında binbir soru işareti bırakan cümledir. Asıl olarak ne denilmek istenmiştir, akıl sahibi yazarlardan destek istiyorum bu konuda.
Defalarca denk geldim, evet belki ayrılık arefesi bahanesi de olabilir ancak ben böyle durumlarda kendi halinde bırakma yolunu seçtim hep. Evet kırıldım mı, çok fazla. Neden insan sevdiği kişiden uzaklaşmak ister ki?
Ama demek ki öyle yürümüyor o işler. Bırak istediği kadar zaman ver. Dönerse senindir.
(bkz: ayrılmaya itilmek)
Hoşça kal.
Ohooo is coktan bitmis. Karsi tarafin haberi bile yok.