bugün

er kişi istemesini bilmelidir. ötesi yok. en iyisi isterken vücut dilidir.
" istemekle olmuyor mına koyyim, zaten bu istek karşılıklıysa söylemeye gerek yoktur, yalnız kalınınca ortam değişir."
Ne teklifi amk uygun ortamı yaratin sonra bırakın kollarına dudaklarına ama isigi da kapatalim.
(bkz: ilkkez)

öncelikle sakin olunmalıdır. Yazarken kelimeleri karıştıran konuşurken ne hallere düşer?
hayatım mercimekleri fırına koyuyorum bi zahmet sende gel bi ucundan tut.
teklif etmeye gerek yoktur, ortam müsaitse gözler her şeyi birbirine anlatır ve olay kendiliğinden gelişir.
Konuşursan işi zora sokarsın en iyisi kızın hareketlerini takip etmek ve küçük adımlarla ilerleyip tepkisini ölçmek.
ön sevişme olmadan, direk olaya atlanmışsa mecburen yapılacak eylemdir. *
(bkz: şimdi çok ilginç bir şey yapacağız)
(bkz: çok acayip altan)
"Sevgilim, ilk kez sevişelim mi?" şeklinde teklif edilir. Sonraki teklifler de "Sevgilim, ikinci kez...?","...üçüncü kez..." falan diye devam der.
savasmayip sevissek, sevisirken zaten savasmiyor muyuz? tamamen dunya duzeni icin melahat...

seklinde...
sevişelim mi?
teklif edilmez, uygulama ya geçilir.
en başında "aşkım yanagından öpebilir miyimle" ile başlar sonra "oh yeah" ile biten tensel temastır.
dilekçe yazarsın, işleme alırlar.
(bkz: are you seks)
Beden diliyle edilir, söze gerek yoktur.
ilk önce duygusal bir kaç cümle ile ortam hazırlanır, "iyiki yanımdasın" vb. Dedikten sonra dudağa küçük bir hamle gerçekleştrilir. Bu hamleye vereceği tepki, cevabıdır. Öpüşme ilerledikçe bu şekilde yavaşça, olduğunuz yerde uzanılır. Gerisini anlatmaya gerek yoktur zaten.
(bkz: sevgiliye ilk öpüşme teklifini yapmak)
teklif edilmez, olaylar sırasıyla kendiliğinden gerçekleşir.
girizgah çok önemlidir, mesela;

-bitanem, ben bu gönül işlerine biraz farklı bakıyorum anlatabildim mi?

sımsıcak gülüşünden, manalı bakışlarından etkilendim,

pozitif duruşun, kendine olan güvenin, hepsi beni sana yaklaştırdı..

sikişek mi?
telif etmekle olmaz spontan yürür bu işler gerçi ilk sexin sinyallerini iki taraf birbirine verir. uygun şartlar oluşunca gol olur
askim bayern in hucum hattini biliyormusun?
-hayir neden sordun
soruyu bosver gel seviselim.
teklif edilmez, olaylar öyle gelişir zaten.