bugün

Bir Kızın sevgilisine ailesi ile kavgasını psikolojik sorunlarını sıkıntılarını anlatmasıdır.

Ne kadar doğrudur.

Beyefendi yazarlara sorulur. ( sevgili dediysek nişanlı)
aslında iyidir, açık sözlü biri olduğunuzu gösterir, ama diğer yandan karşınızdakine "ağzında bakla ıslanmıyor", "bunu bile anlattı" izlenimi verebilirsiniz. ölçülü olursanız bence doğru bir şeydir. ona ne kadar güvendiğinizi göstermiş olursunuz.
her şeyimi anlattığım kız arkadaşımdan her şeyini anlatmasını istediğim için azar yedim. sonra zaten ayrıldı benden. bak hala sinirliyim.

ve evet sözlükte herkese tek tek mesaj atıp yardım istediğim o kız.

pü allah belanı versin senin.
kişinin gevşek çeneli, boşboğazın teki olduğunu gösteren tutum. hiç sevilmeyecek bir şey.
biçok şeyi anlatmak mantıklı olabilir ama bu asla. sonuçta ne kadar sevgili de olunsa ne kadar güvenilse de ayrı insanlar olunduğu gibi bir gerçek var. yani azıcık anlatma azıcık bilmeyeyim de merak edeyim.
doğruluğu tartışılır. hayır size güvenmesini istiyorsunuz ve gizli saklı bir şey olmamasını istiyorsunuz ama gizli kalması gereken şeyler bırakın gizli kalsın eşelemenin bir anlamı yok. gizli kalmak çekicidir.
Sevgili nişanlı ya da eşiniz de olsa bir gün kötü olabileceğiniz ihtimalini unutmayın. Bugün dünyanın en ahlaklı erdemli insanı da olsa yarın damarına bastığınız da en zayıf yerinizden vurmayacağı ne malum?
şu günlerde oldukça pişman olduğum bir durumdur.

bundan yaklaşık 2 yıl önce, muazzam derecede bağlı olduğum sevdiceğim tarafından ihanete uğradım.tek bir kelime bile edemeden herşeyi bitirdik.. ya da bitirdi diyelim daha doğru olur...sonrasında karşıma melek yüzlü güzel gözlü bir kız çıktı , aramızda yakınlaşmalar oldu biraz mesafede olsada.herşeyimi anlattım , başıma ne geldiyse ne olduysa neler yaşadıysam. gel zaman git zaman , bu melek yüzlü sevgisizim şeytan oldu . rahatsızlıklarımdan dolayı ilgilenemedim kendısıyle bir süre .. ve bana ; " eğer benimle ilgilenmezsen , sana daha önce yaşadıklarını yaşatırım. seni aldatırım. " dedi. tabi her insan bir değil , acımasızlara duyurulur...
mallıktır.

kendini o anlattığın kişiye malzeme, oyuncak, kukla etmektir bu.
Yapılmaması gereken hededir. En yakın arkadaşınız değil o. Sonra yerini karıştırıyor. Ve sizi aldatsa da arayıp onunla konuşmak istiyorsunuz canınızı yakan bir şey olduğunda. Sakıncalı hede efendim. Bırakın bilmesin her şeyi. Siz zaten öğrenmiyorsunuz onunla ilgili ne varsa... Sonra hop başka bir kadın kokarak geliyor.
Anlatılmamalıdır. Muhabbet arayışı içinde ise eğer çiftimiz, kitap okusunlar. Hem her şeyi bilse ne yapacak amına koyim? Doktor olsa bir yere kadar, bakkal olsa bir yere kadar. Ayrılınca her bildiğini ötme gibi bir olasılık varsa hele... Devir değişmiş, nenem der hep; kızı ne yapacan lılo bra, evine ateş atar kaçar babasının evine.
Yapılan en aptalca şeydir. Sevgiliye sadece bilmesi gerekenleri anlatmak gerekir. Gizli kişi olmak her zaman iyidir, insanlar sizi soğuk görse bile.
dokuz yaşındaki bir çocuk aşkı şöyle tanımlamıştı: "sevgilimizin her şeyini bildikten sonra bile onu sevebilmektir."
bir süre sonra götünüz de patlayacak olandır. her bokta anlatılır mı güzel kardeşim.
Çenesini tutamayıp içi dışı bir olan insanların daha da dikkat etmesi gereken durumdur. malzeme vermeye gerek yoktur.
eğer gerçekten sevgililerse yani iki tarafta birbirini seviyorsa aşıklarsa vs. olması olağan hatta gerekli durumdur.
evet herşeyi anlatmak... çok seven iki insanın birbirlerinden hiç bir şey gizlememek için yaptıkları eylemdir, helal olsundur. yaşanılan her hatıra gözümün önüne film şeridi gibi geliyor ne yazık ki bu filmi geri saramıyorum.
hayatınızdaki en büyük hatanızı yapmanıza sebep olacak eylemdir. Bir insana zaaflarını ve hasas noktalarını gösterirsen o seni tam da orandan yaralar.
Yanlıştır.

Bazen gizli bir şeylerin kalması iyidir.