bugün

hediye olarak pelüş oyuncak.
(bkz: milenyum çiçek)
bir şey alınmamalıdır. sen şimdi bu kadar düşünüyorsun ya, ne sever neyi alsam çok etkilenir diye, eyvallah sevinir belki havalara uçar ama senin dogum gunun geldiginde son ana kadar bekleyip bi tshirt le de geçiştirebilir. he ayrıldığınızda da o hediyeye verdiğin paraya acırsın. bir de yüzsüz gibi ayrıldıktan sonra o hediyeyi kullananlar da var. öküz bol tabi.
Türkiyede hiç adet edinilmemiş bir hediye olmasına rağmen Hikâye kitabı.
sanane lan benim sevgilimden diye karşılık verilebilecek soru cümlesi.
pahalı olmayan küçük şeyler alınabilir. mesela şu yünden vodoo bebeği anahtarlıklar gibi, mesela anlamlı ve sadece sevgililerin kendi arasında bildiği muhabbeti simgeleyen bir tişört gibi ya da şapka gibi. deri kordonlu bir saat gibi.
(bkz: dil bilgisine gel)
Tuvalet fırçası, taharet musluğu almışlığım var bu yüzden 14 şubatı değil 1 nisanı daha çok severim
kitap hediye ediniz zira kitap hediye edenler hep iyi insanlardır. bu zamana kadar olan tecrübeme dayanarak söylüyorum. güzel, romantik bir şairin şiir kitabını hediye edebilirsiniz.
zevkine, ilgi alanlarına göre bir şeyler alın. sözlükteki bakir yazarlardan daha iyi bilirsiniz sevgilinizin zevkini.
ayı almayın çok klasik ayrıca bugün bu konunun muhabbetini yapıyoduk şuan bu başlığı gördüğüme biraz şaşırdım.
Sevgililer günü de yaklaşıyor kendime ne hediye alsam acaba malum manitam da yok olaydı güzel şeyler yollardım ona.