bugün

hayatı yalnızca sevgili yapmak üzerine oturtmuş olup başarısız olmuş insandır.

(bkz: ıkın ıkın geliyor)
taksimde kadınları taciz eden apaçiler örnektir bunlara.
hazır bahar ayı gelmişken, sevişgen çiftleri izleyerek, tek gezmeyen hemcinslerini görerek fıttırmak üzere olan insandır. *
sevgiliyi fazla önemseyen insandır. gün gelir oda sevgili yapar "bumuydu lan" der çok büyük hayal kırıklığı yaşar.
sevgilisizlikten kasıt yalnızlıksa evet bu benim.
sevgiliyi hayatın en güzel parçası sanan insandır. efendim sevgili güzeldir. hoştur. lakin kafayı yemek niye? hadi aşık olunan insana kavuşamayan kişinin kafayı yemesi biraz normal gelir ki? bazen banada oluyor. sevgilisizlikten kafayı yemek (allah'a şükür bana hiç olmadı) bence saçmadır ve aşkın anlamını bilenler içinde her daim saçma olacaktır.
ailesi tarafından sevgi görmemiş dolayısıyla etrafına sevgi tohumları ekmeyen buna karşılıkta hiçbir kimse tarafından sevilmeyen insandır.*
kafayı yemenin, birisine kafayi günlerce belki aylarca yormaktan iyi oldugunu dusunmekteyim.
(bkz: evet çıldırdım)
kendi kendine sevgili olup, bedeniyle opusup, koklasan insandir. *
Koz ne kanka olan yazardır. 4 senedir yalnızdır.
şu an evde kudurmakta olduğum andır. Biraz daha zaman ilerlese de akşam çıkıp batak oynayayım. Kendimi böyle tatmin ediyorum.
(bkz: use it right hand)
Sevgisizlikten kafayı yemektense sevgilisizlikten yemesi daha iyi olan insandır. .
şimdiye kadar aradığı aşkı bulamayan, bu durumu kendine dert eden insandır.
Yiyecekse yesin. Ergenligimin son donemlerinden beri hic yalniz kalmadim tum iliskilerim uzun surdu. Ve cok boktan amk. En son ihtiyacim olan sey bir kadinin seni seviyorum diyip ilgi beklemesi. Ama sikebilirim onda sorun yok. Testisler saglam.
Benim bu, çok zamandır benim bu.
halbuki çok rahat bulabilirim ama sanırım bu duruma alıştım diye düşünüyorum.
böyle böyle sevgilisiz bir kariyer adamı olacağım ilerde.
(bkz: ehehe)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar