bugün

bu gariban insan eğer kız kısmı ise; otobüs gibi yerde sıkış pıkış gidecek olan ve bilmem kim bilir başcağızına neler gelebilecek* kızdır.

erkekse de; yuh yani canım kardeşim araba niye alamıyorsun da o cillop gibi güzellik tanrıçası kızı neden bekletiyorsun sözüne hemen oracıkta cevap vermek zorunda olan acizcik erkeğidir.

yani kısaca ayıptır. en azından biriniz taksi filan parası olsaydı da bari gidip evinden aldırsaydı adamı yada kızı neyse işte. misal ben bazen kızın evine* 2 taksi yolluyorum ki belki öbürünün lastiği patlarda zamanında gelemez diye!. bunları izaha gerek yok, anlamanızı da beklemiyorum zaten sizden. ama biraz el insaf, biraz kibarlık öğrenseniz hiç de fena olmaz.
en azından zenginin kara yüzünü sakladığı gibi hayatını saklamaz.
yiğittir merttir. o da ister tabi sevgilisini kapısının önünden alsın kendi arabasıyla fakat imkanlar dahilinde değildir.
derhal tespit edilip uygun bi yerde yok edilmesi gereken insandır. mayalar yanılırsa* yıl olacak 2013, hala böyle toplu taşıma araçlarını kullanan insanların bir yerlerde var olduğunu bilmek beni endişelendirmekte.
(bkz: saçma başlık açmaya çalışan yazarımsı)
ferhat'ın şirin'e kavuşmak için dağları deldiği bir coğrafyada, sevgilisine kavuşmak için otobüse binmesi fedakarlık sayılamayacak insandır.
Ayyyy arabaniz yok mooo diyen berkecana fakirlik olmasaydi zenginlik olmazdi ulan diyerek akbili gosteren haydar abinin verdigi ibretlik ayar.
bir dolmuşla giden insan kadar aciz değildir.
güncel Önemli Başlıklar