bugün

Tuhaf erkektir. Bugün sırt dekoltesi ve mini etek giyinmiş bir kız sevgilisiyle giderken arkalarındaki 3 abaza, kız ufukta kaybolana kadar arkasından kafalarını bir an olsun çevirmeden baktılar. Bu erkeklerdeki mezhep biraz geniş oluyor galiba.
kızmazsa sıkıntı var demektir. eğer ciddi bir ilişkiyse.
bir de dekolte var dekolte var şimdi.
Dekoltenin abartılığına bağlı türkiye gibi cinsel açlığın tavan yaptığı abazaların kol gezdiği erkeklerin çoğunluğunun göz tacizcisi olduğu bir ülkedeyiz ha bu iğrençlikleri aşmış olsak giysin karışmam fakat ultra jöleli saçlarıyla kollarında tespihleri ve altlarında beyaz şahinleriyle cami önlerinde bile kız tavlamaya çalışan barzo tipleri görünce bu imkansız diyorum.
Vurduruyordur.
Normal bir insan evladıdır.
Kalite'nin dikkat cekicilikle oldugunu düşünen tipleri göstermiştir.

Tercih meselesidir. Benim yapmak istediğim şeylere nasıl karisiliyorsa bende ne giydigine karisirim.
Evrenden hızlı genişliyordur.
Kendiside dekolte giyen erkektir.
ılıktır, vurduruyodur, allh onu ateşlere salsın.
evde bana giyiniyorsa niye kızayım. teşvik ederim.
kızmam evde giyiyor sonuçta dışarıda dekolte giyildiğini ilk defa duyuyorum.
sevgilisi olmayan erkek nedeni de belli.
Evrenden hızlı genişliyordur.
bu gavat kesin bana denk gelir amk. şey der ne giyersen giy aşkım ben sana güveniyorum falan der.
ülkede bulunan dini bütün insanlardan bir zarar geleceğini düşünmek istemeyen bir bireydir. Kız arkadaşı kendini öyle güzel hissediyorsa ve bunu giydiği kıyafetlerle yansıtıyorsa bunda kızılacak bir şey yok. Ama söyleyemediğimiz itiraf edemeğimiz saçma düşüncelerden dolayı ibrahim tatlıses gibi saçma bir tribe girerse malum kişi o zaman onu 100 yılın en büyük tartışması olan bakire olmayan bir kızla evlenir misiniz başlığına yönlendirmek mantıklı olur.
Vurduruyordur.

Kimse yazmamış*
(bkz: Godoş)
Kuzenimdir.

Şimdi bu kuzenim iç Anadolulu yani Anadolu erkeği ama sevgilisi Göğüs uçlarına kadar dekolte giyiyo muhteşem yüzyıldaki dekolteler bile masum kalıyo yani günlük hayatta dekolte giyen beni bile şaşkınlıkla kendisine baktırabiliyo. Peki bu kuzenim(33) manitasına acaba niye hiç kızmıyo.ve bu kız(28)bunu hep yapıyo tam şeyi gözükcek şekilde de mini giyiyio ve kuzenim de bu durumdan hiç rahatsız olmayıp manitasının öyle giyinmiş fotolarını instagrama Twittera atıyo bunların amacı ne?

(bkz: derdimi silkeyim butonu).
sevgilisini sevmediği apaçık ortada olan, kim bakarsa baksın ben bunla zaten takılıyorum diyen erkektir. erkeğe tanım yaptık şimdi gelelim kıza.

sevgilim bana karışamaz ben özgür bir bireyim kızıdır. sevgilisinin şahsiyeti umurunda olmayan bencil kızdır. çağın gerisinde kalmış birkaç kamil bana baksa, sevgilim onlarla kavga etse, başına bir bela gelse ne yaparım diye düşünmez. sevgilim onlarla kavga etmese bile içinde çok büyük eziklik hisseder mutsuz olur diye de hiç düşünmez. zaten o tarz kızlar hiç bir şeyi düşünmez.

dekolteye karşı bir birey değilim. mesela bir sanat galerisine gidiyorsanız isterseniz donla gidin kızlar. oradaki erkekler zaten entellektüel ve sapkın olmayan tiplerdir. size dönüp bakmazlar. baksalar bile bu birkaç saniyeyi geçmez. yada lüks bir restoranda yemeğe gidiyorsanız istediğiniz dekolteyi verebilirsiniz. kimse sizin için salyalarını akıtmaz.

ama siz sokakta bir karış topuklu kısacık mini etek ile yürürseniz o bahsettiğiniz çağın gerisinde kalmış kamiller sizi gözüyle soyar, işlerini halleder ve geri giydirir. yapacak bir şey yok o zihniyetteki insanlar bu ülkede çok fazla var. sonra çok bakıyorlar rahatsız oluyorum dersiniz. her şeyi yerine göre yapmayı bilin.
gavattır.
bazi turk kamilleri gibi cagin gerisinde kalmamis, anlayisli ve modern erkektir. bas taci edilmelidir.
bahse konu erkek tipinin iki farklı çeşidi vardır. kimi genişliğinden dolayı böyle davranırken, kimiyse yalnızca kendi yanında -ve hatta özel vakitlerde- dekolte giymesine izin verir -hatta ister-. ikinci tip için çok fazla gerekli ve abartılacak bir durum olmamasıysa, ilerleyen vakitlerde dekolteden oluşan elbiseye ihtiyaç duyulmayacağından ileri gelir.
bu bağlamda kız da her bokuna arkadaşlarına kiminle görüşüp görüşmeyeceğine arama kaydına internet geçmişine aile ilişkilerine bile burnunu sokabilir buna izin vermiş olursunuz erkek kızın sahibiymiş gibi davranırsa kızda erkeğin sahibesiymiş gibi davranabilir çok burnunuzu sokarsanız sırf ne yaptığınızı anlayın diye ilgilenmese bile kuyruğunuza basmak için bile bokunu çıkarabilir e hal böyle olunca da o ilişki de kavgalar anlaşmazlıklar hüküm sürer herkes sınırını bilsin sevgiliniz olunca malınız olmuyor biri birinin hayatına ve tercihlerine hüküm verebiliyorsa diğeri de verebilir.
o sınırı aşarsanız da aştığınıza pişman ederler. öyle klavyeden atıp tutması kolay değil beyler.
ha bağzı kızlar vardır kendine hayatına hükmedilmesini seviyordur ama bağzı kızlar vardır adamı diliyle döverler.
üç gram fazlalığınız var diye her bokun sahibi gibi davranabileceğinizi sanmayın.

sonra kızlar takmış evlenmeye bik bik.
kocası gibi davranırsan alıp otutturursun sonra istediğin gibi karışırsın paşa.
annesi babası birşey demedikten sonra sana bok yemek düşer.
alıp oturtmak gibi düşnceniz yoksa sivri zekalarınızı kendinize saklayın.
kişiden kişiye değişir saygı duymak gerekir .
O kıza karşı Kıskanma duygusu, benimseme duygusu hissetmeyen bir erkektir.
O kızla ciddi düşünmüyordur.
olması gereken gayet normal, dışarı da dolaşan hanzolara karşı kız arkadaşını kısıtlamayacak olan erkektir.