bugün

Sevgilisi onunla tanışmadan önce de bikini giydiği için iki yüzlülük yapmayan erkektir.
Madem bu kadar takılıyorsun o zaman daha önce hiç bikini giymemiş kendine göre birini bulursun konu bu kadar basit aslında.
Ne güzel iş be. Kıza babası karışmamış bu zamana kadar, sen de bunu bile bile onunla sevgili olmuşsun ondan sonra bikini giyme, etek giyme cart curt. (bkz: Hadi abisi).
sevgilisi onu terkettiği için gidip bıçaklamıyordur.
Kıskanan ama kıskanmıyor havası atmak için tarz yapan erkektir. Genelde flörtün ilk ayları yaza denk geldi ise bu durum yaşanır. Bir sonraki sene deniz yüzü görmek o kız.
modern gavattır.
sevgilisi ile tatile giden erkektir.

birde 4-5 yıldır tatil yüzü görmeyenleri var bunların. evlerden ırak.

not: hayırsever bir iş adamı aranıyor beni tatile yollayacak. bol sevap puanı anında hesabınızda. saygılar.
genelde kendiside rahat hayata alışmış gündelik yaşayan erkektir. ayrıca yerine göre giyinmek denen birşey var. kız herhalde kaldırabilecek ortamda giyebilir, sanki üstsüz girmesine izin veren erkek gibi yazmışsınız. hanginiz görmüosunuz plajda bikinili kadın, o kadar adamın hepsimi gavat.
Bence mantıklı olanı yapıyodur. sevgilisini denize haşema ile sokacak değil ya .
bu kadar erkek izin vermiyorsa sevgilisinin bikini giymesine yani o denizde gördüğümüz bikinililerin sevgili yokmu diye düşündürüyor insanı.
Sevgilisinin üstsüz dolaşmasına izin vermeyen erkektir.
Normal erkek. Sonra sözlükteki erkekler niye sadece elleriyle sevişiyor, adamların mantığına baksana kızlar napsın bunları?
Erkek demeye dilin varmadigi Müsveddedir. Bi de modernim, anlayışlı erkeğim diye gurur duyar bu gavat. Rezil herif seni.
çağdaştır.
ve elbette gavattır.
kendi zihinsel takıntıları yüzünden karşısındaki insana - evet o bir insan- ambargo uygulayan saygısız erkektir. onu sevdiği için onu kısıtlama hakkına sahiptir çünkü. zaten hayatını, kalbindeki sevgiyle güzelleştirmek için değil azaba dönüştürmek için birliktedir kızla.

mezhebi genişlere gaz veren bir erkek değilim. insanım. ve bu kadar rahatsız oluyorsanız Çevrenizdeki erkekleri degistirmekle başlayın işe. aranızda yaptığınız .m, g.t muhabbetlerini bitirin.
kızların modern olmamak ve yobaz olmakla gözünü korkuttuğu pisirik er kişidir. aferin olm böyle devam et. millet senin hatunun götüne memesine baktıkça daha avrupai ve açık görüşlü olacaksın. burada belki hatun düşer umuduyla karışmam diyen gavatlara inan sen aferin. sonunda da madaly... pardon boynuzu takarlar artık bi tarafına.
laikliği tam olarak kavramış erkektir. başarılarının devamını dört gözle bekliyoruz.

(bkz: deyyüs)
(bkz: godoş)
oo tam beklediğim gibi baya eksi veren var bu yaz da plaj abazanlarının gözü gönlü bayram edecek.
benim lan bu. bikini de giyer, dekolte de, mini de. bunları giymek içinse, bana sormasına hiç gerek yok zaten. bana, "gavat, deyyus, godoş" diye laf atanlar da, en fazla bakıp bakıp 31 çeker.

ha(ni)miş: nefes almadan kötüleyen yurdum abazanlarına teşekkürü bir borç bilirim.
vermesine bile gerek yok çünkü kızın hayatı sevgiliside olsa onu bağlamaz .
izin alan da kimmiş dedirtir. normal bir erkektir.

erkeklerimiz hala şunu öğrenemediler gitti. hayatına girdiğiniz kız önceden nasılsa sizden sonra da öyle olacaktır, olmalıdır. kimseyi değiştirmeye hakkınız yok.

ha, erkeklerin sevgilisinin bikini giymesini istememesi olağan ve normal bir durumdur bana göre. o zaman bunu zaten kendisi de istemeyen bir kız bulacaksın. nokta.
Karaçarşaflamı girsin denize? Sorusunu aklıma getirdi.
Sevgılısı bikini gıyıyorsa şanslı erkektir, çünkü fıstık gıbı sevgılısı vardır. Sevgılısı düzgün vücut hatlarına sahip degılse zaten bikini de gıymez,merak etmeyin.
özgüvenli erkektir.

ne güzel işte göz banyosu yaptırırım kendime.
meshebi sülalesi raad adam özetce gavat.
(bkz: sözlükteki gavatlar)
gavat, godoş vb. lakaplar yakıştıran kişilerin internetten şişme bebek siparişi veren, kadın resmi görse üstüne attıracak kadar abaza kişiler olduğunu düşünürsek, normal erkektir.
ha Türkiye standartlarında biraz cesaret ister ama, olsun.
sahilde herkes bikinili , mayolu olduğu için öyle düşündüğünüz gibi erekte gezilmiyor beyler sakin olun. denize gidince anlarsınız.

ikincisi sapık adama zaten eşek , ördek , damacana fark etmediği için sevgiline mayo giydirsen ne bikini giydirsen ne ?

üçüncüsü ben yanındayken götleri yiyorsa sarksınlar.