kızla ciddi düşünmeyen erkektir. evlilik düşünse izin vermez. evet.
hangi şehirde yaşadığı merak edilen erkektir. *
ya şimdi bir kızla sevgili olmadan önce zaten görüyorsun. karşı isen giyimine sevgili olmazsın bu, bu kadar basit.

ama özelikle yobaz tezekli insanlar açık kıza sulanıyor sonra onunla birlikte olunca onu kapatmaya çalışıyor, esas mallık burada. ayrıca bizim kızlarda da bir irade olmadığı için sırf bir erkek için kapanıyor. ulan bir kere bu dini olarak da tartışılır karakter olarak da tartışılır.
Malum batı ilinde yaşayan erkektir. Millet sevgilisinin bacaklarına baktıkça Modern olduğunu sanıp gurur duyar.
Çağdaş, medeni bir insanın gereklerini yerine getiren batılı erkektir.

Her turk erkeği tarafından gurur duyulmalı, örnek alınmalıdır.

Benim sevgilim ne istiyorsa onu giymeli, sevgilisini kısıtlayan erkek adam değildir.
naylon erkektir. fasülyeden erkektir. transparan erkektir. mezhebi gepgeniş olan erkektir.
uzun ve geniş araçtır. evet.
Sevgilisinin bacaklarini begenen erkektir.
(bkz: Ticari bekleme yapma)
"benim sevgilim etek de giyer şort da
laf edene etek de giydiririm, şort da"

felsefesini benimsemiş erkektir.
erkek derken durup düşünülmesi gereken erketir.
Yer ve zamana göre değişen erkektir.

Hemen gavat diyemem.
sözlükçüler geri. mini etek giyip giymeyeceğini sana soran kadınla zaten birlikte olmayacaksın. çünkü o kadın, kendinin kadın olduğunun bile farkında diil.

uzaktan kumandalı maymun o, kadın denmez ona.

ben alman kadınla beraberken kadın bana sadece camiiye falan gidilecekse gelip, böyle giyinsem olur mu?, diye sorardı. başka zamanlarda sormazdı, ve hiçbir zaman gidilecek yere yanlış kıyafetle gittiği görülmemiştir. o mini giydiyse diğer kadınlar da öyle giyinmişlerdir.

sizin işiniz zor aga- siz kadınlarla da doğru düzgün anlaşamazsınız. benim kızım olsa size kesinlikle vermem.

siz elinizle meşgul olun, eliniz nasılsa mini etek giymeyecektir.

lavuk dolu bu sözlük,üstelik de kadın düşmanı.
saygılı erkektir.
gavat değildir.
başkalarının karısına kızına mal gibi baktığınız için size yapılmasından endişe duyuyorsunuz.
Mezhebi evren gibi sürekli genişleyen erkektir.
bitemediniz gitti gurtçuk vadisiyle büyümüş ergen kafalılar.
görsel

Selam ve foto ile.
Kişi kendinden bilir işi. Kızı öyle görmüş, öyle beğenmiş ve değiştirmek istemeyen erkektir. Kıza güveniyordur. Kendine güveniyordur. Başkasına sulanmıyordur. Sevgilisi de bir bireydir ve saygı duyar. Bir de bu sevgililerinin giyimine karışanların şu modeli var kızı mini etekli tanıyor, beğeniyor, gayet giyim tarzını da çok iyi biliyor ve sevgili olduktan sonra "giymeyeceksin" diyor. Ulan gerizekalı o zaman kendine göre birini bulaydın. Değiştirmeye çalışacaksan niye sevdin.
Sizin en büyük sorununuz ne istediğinizi bilmemeniz.
gavgavatım.
sürekli medeniyet dersi veren solculardan biridir. net..
(bkz: giydirmek)

Yardımsever erkektir.
Bir kadın gördüğünde öküz gibi bakanlardan ayrılan erkektir.
Ya sabır amk hala kendine güvenen, başkasına bakmayan erkek diyen var.

Oğlum nerede yaşıyorsunuz lan siz?

Amsterdam'da falan mı büyüdünüz amk?

Önceden kızıyordum modernizm adı altında bunu savunan erkeklere. Ama artık saygı duyuyorum. Bunu kabul edebilen erkeğe harbi saygı duyuyorum.

Bir kadının mini etek giymesine dediğim yok. Ama bunu o kadının sevgilisi\kocası olan erkek savunup modernlik diyorsa harbiden saygıyı hakediyorsunuz amk!
Henüz öküzlük mertebesine erişemediği için diğer erkekler tarafından gavat diye adlandırılan oysa sadece medeni olan erkektir.