bugün

Sırf sevgilisiyle mesajlaşabilmek için en sevdiği oyunu durduracak kadar fedakar olan erkektir. böyle bir erkek arkadaşınız varsa, hiç durmayın. evlenin onunla!
çoğu zaman değeri bilinmeyen erkektir. bu durumda bile hala yanında bi kız arkada$ı duruyosa, $anslının bayrak tutanıdır ayrıca.
hani hani nerede? diyerek meraklanmamıza sebep olan erkektir.
bu da tanım işte.
benim kuzen bu playstationda yapıyo genelde. hele o msj yazaren ki yüz ifadesi yok mu bu ne yılışık bi mutluluktur lan? ucunda yemek olan turnuvayı kazansa böyle belirmez yüzünde mutuluk.
az bulunan cinstendir. bulunduğu zaman kıymetinin bilinmesi gerekir
bilardo oynarken telefonu çaldığında açan ve oyunu yarım saat bekleten salak arkadaşıma ne demeli?
yapma be evladım.. bak sonra pişman olursun denilesi erkek.. genelde değeri bilinmez. Sevgilisi kısa bir süre sonra 'herşeye evet demeyen, kendisini süründüren bir vatandaş' arayacağından tekmeyi basar.. ayrılırlar. daha sonra ne mi olur ? kız alıştığı o fazla ilgiyi başkasında bulamaz ve geri döner..
yapma be evladım.. yapma be evladım bir daha aynı hataya sakın a sakın..
pes'e ihanet eden erkektir. Derhal oyun oynaması engellemeli ve izleyici konumuna getirilip çıldırtılmalıdır ve "abi valla bi daha yapmayacağım" diyene kadar yalvartılıp bir daha ihanet etmeyeceğine emin olduktan sonra eline kol verilmelidir.
pes oynamaktan soğutan erkektir. 1 olur, 2 olur, hadi 3 olur anlarım. her pozisyondan sonra durdurmak nedir yahu?
oyunu herhangi bi arkadaşıyla oynuyorsa, muhtemel birazdan kerli felli küfür yiyecek erkektir.
eğer o oyunu tek başına oynamıyorsa ibnelik yapan erkektir. lan? anaa. tamam ya ulan ya ben de niye bunca zamandır yalnızım diyorum.
Yok öyle erkek.
Genelde ilk mesaj gelir durdurursun 2. mesaj gelir durup cevap yazarsın artık 3. geldiğinde yazarız bir ara ya nolcak dersin gecersin ama saatler geçer üstünden sinirlenmiş bi sevgili bekler seni telefonun ucunda .. toparla toparlayabilirsen tabi *
var var. ben gördüm. sıkıyorsa durdurmasın.
Sevgilisinin kıymetini bilen, lakin beklediği ilgiyi göremeyen ve kederlenen erkektir.*
sadakat timsali erkektir.ilerde en kötü ihtimalle karısına kul köle olacak ve daha nice oyunları durduramayacak hale gelecektir.
dota oynarken mümkündür. ağzı burnu kırılası erkektir.
sevgilisine mesaj atmak için oyunu durduran kişiyi bi derece anlarım da benim rastladığım olay daha ilginç. age of empires oyununu internetten online oynarken 4v4 lük bir maçta; takım arkadaşlarımdan biri türktü, adam oyunun ortasında pause ye bastı ''hacı, ben öğle namazını kılıp geliyom sen adamlara durumu izah et'' dedi. ulan hadi anladık namazını kaçırmayan bi adamsın da, ben elin fransızına, alamanına nasıl anlatacam olum senin namaz kıldığını? kimse beklemedi tabi hemen devam etti elemanlar.

yalnız, adam kıldığı namazdan sonra baktıki kimse kendisini beklememiş; nasıl bi iman gücüyle oynadıysa artık, hepsini tek başına aldı. fakat, bildiğin gibi almak değil.

ahanda adamın oynadığı oyunun tanımı;

(bkz: öyle bir yenmek ki herkesin amına koymak)
başlık "sevgilisi 123456789 kere mesaj atıp aradıktan sonra, bıktığı için oyunu durduran erkek" de olabilir.
kılıbık erkektir.yahu söyle oyundayım de sonra atsın mesajını dimi ama ?
oyuna saygı gösteremicek bi hatuna sahip erkektir. ya da kız ona sahiptir doğru cümle kurayım.
şimdi efenim kiminiz belki dotayı bilir 5v5 oynanan strateji oyunlarından biridir. ortalama 40 dakika sürdüğünü varsayalım. oyun el göz koordinasyonu istediği için -yani kalkıp bi su bile içemezsiniz o oyunda- mesaj falan atamazsınız sevdiceğinize. insan olanın buna saygı göstermesi lazım. bırak bi 40 dakika çocuğu rahat yahu. online oyunlarda senin dışında 9 kişi daha var o oyunda. sen bi oyunu durdur bakıyım nasıl belanı sikiyolar afedersin.
çok kıl bir durumdur. girersin iki taktik yaparsın , bağlı çalımlarla felan oynarsın ama nafile. adam çatır çutur mesajlaşmaktadır. en son dayanamaz
-ya hadi sikicem toynagını heaa darlama adamı mnskym
dersin anca 'pause' ye basar ibne.
oyunun kıymetini bilen erkektir. bir msj için o kadar emek verdiği oyununun yanmasını istemez
eğer oyun multiplayersa tabiki derhal afaroz edilmesi gereken erkektir.
çoğu erkeğin yaptığı durumdur. ''yok ben atmıyorum'' geç bunları bırak bi kenara. en sonunda o mesaj atılacak hacu. daha sonra atmadın mı. pekii, gelsin hır gür gelsin kavgalar aman allah ım adamın canına okuyan var ya.