bugün

'Her havlayan köpeğe, durup taş atarsan, menziline asla ulaşamazsın' demiş Churchill amca. Belki bu satırları bir yerlerde okumuş erkektir.
duruma gore mantikli davranan erkektir. bu ipneler kolay kolay tek basina sevgilisi yaninda olan kizi rahatsiz etmezler ama oldu ki tek basinaysa bir saglam dovulur. kiz arkadas yaninizda olabilir ya da kizi biraktiktan sonra doversiniz farketmez. iki kisilerse kesinlikle kizi biraktiktan sonra dalmakta fayda var, allah korusun kiza bir sey yaparlarsa. ikiden fazlasalarsa sineye cekmek lazim. dertsiz basiniza dert almayin.
dünya ahiret bacımdır.
Kızı sevmiyordur.
Allah şahidim olsun bayıltana kadar dövmezsem banada

erkek adam nick mick anlamaz Demesinler.
adam gibi adamdır.

moruk naparsan yap o hatunun önünde yeme o dayağı. acil uza ordan. sonra ister tek gel, ister mahallenle gel.

nasılsa bulacaksın, korkma. erkeği erkek yapan az biraz da zekasıdır. bunu da unutma. hadi abicim.
napması bekliyosunuz acaba? biraz da herşeyi erkeklerden beklediğimizin farkına varsak keşke.

laf atanı dövse hödük, dövmese kılıbık. dayak yese kız ayrılır muhtemelen. rezil olmak da cabası. neyse yani en iyisi bulaşmamak kardeşim. bulaşmayın bence. kızı boşver. günde kaç kez laf atılıyo bize haberiniz olsa napacaksınız acaba.
kendini düşün orda azcık.
Biz mahallede büyüdük. nasılki anaya bacıya küfredilmemesini mahallede öğrendiysek yanında bayan olan birinede bırakın sevgilisine laf atmayı kafamızı kaldırıp kızın yüzüne bile bakmaz bir edeple büyüdük. Biz büyüdük ama bizden sonraki nesil çok küçüldü. Öyle 30 lu yaşlarda filanda değilim. ama şu son 96lı veletlerden sonraki tüm nesil bozuk çıktı. Ben dış görünüş olarak biraz çekinilen bir yapıya sahip olduğum için herhalde hiç başıma böyle bir olay gelmedi. Ama ben yanımda bir kızı koluma takıp yürütüyorsam afedersiniz ama o kız orospu bile olsa benimdir. Ona laf atacak adama gereğini yapmıyorsam ve boşver ya it kopukla uğraşmaya değmez diyorsam bu benim karaktersizliğimdir. Gezerken tozarken hava atarken iyiydide biri laf atıncamı boşver oluyor. zaten toplum böyle tipleri boş vere vere cesaret buldular. Herkes boşvermeyecek. siz boşverin ama ben boşveremem.
başı belaya girmesin isteyen erkektir. genellikle güvenlik güçlerinden yardım talep eder.
Hayatinda zerre namus kavrami barindirmayan kari kiliklidir.
Sevgilisini üzmek istemeyen erkektir. Daha sonra geri dönüp ebelerininkini tersinden gösterecektir.
üçüncü sayfa haberi olmak istemeyen erkektir. sevgilisi de onun canlı kalmasını tercih ediyorsa sorun etmeyecektir.
Gevşektir.
Sonuçta boku bokuna gitmek olduğunu bilen erkektir.

http://www.haberkolaj.com...nda-olduruldu-h13081.html
Bu kadar şiddet meraklısı kekonun barzonun yaşadığı ülkede durduk yere karnına yarık istemeyen erkektir.
en doğrusunu yapar. Ölü bir sevgili istemez kadınlar.
Entry deki erkek kelimesi fazlalık bence o kelime kullanılmamalıydı dediğim söz grubudur.
6 yıl kick boks 3 yıl judo 9 yıl muay thai 2 yıl kafes dövüşü 5 yıl fitness 8 yıl body yapmamış adamdır. pardon adam mı dedim?
adamın dinidir, kralidir.
Duruma göre tanımı değişecek erkektir.
itin köpeğin havlamasına aldırış etmeyen erkektir. böyle durumlarda onlara dalmak sizi kahraman değil salak yapar.
Ortam müsait olduğu halde karşılık vermiyorsa gavattır.
kavga etmekten hoşlanmayan erkektir. sessizce sevgilisini de alıp ortamdan uzaklaşır.
Gavat erkektir.
Dövülmekten korkan erkektir ve ya sakin kavgaya bulaşmayan erkektir.