bugün

Sevgilisinin cok sevdigi erkektir. Bizzat sahit oldum.
ya bak olsa ben onu pamuklara sararım ama yok.. olupta kötü davranıda küfürbaz haydo ya havale ediyorum..
işin ilginç yanı sevilir aga, bizim gibi huyuna gidip romantik davranarak tekmeyi yemez.
Yaaaa.... Ama siz romantikler hala 31 bakin elin hirbosu nerelerde keh keh keh. Sevene mi verilir siken mi sevilir falan neyse.
bir erkeğin erkekliği, annesinin anneliğine bağlıdır. erkek eğer asil bir kadın tarafından büyütülmüşse, her kadına asil davranır.

sigmund freud

Ekleme: Gerçekten bunu eksilerken aklınızdan ne geçiyor merak ediyorum. (bkz: sürü psikolojisi)
Ekleme 2: Unutmuşum, akıl yok zaten sizde kırolar.
Erkek mi?
kemalist ya da ülkücüdür.
delikanlı değildir. delikanlı erkek, sevgilisine kötü davranmaz. kızlar kendilerine kötü davranan erkekleri severler goygoyunu da geçin bence. nasıl kızlarla takılıyorsanız artık böyle bir düşünce beyninize işlemiş. yazık diyorum usta.
ayda bir eline muhtaç kalan erkek modelidir. yazık.
çok pis bir herifdir.
Bad boy tavırlar ile hatunu kendisine bağlamayı planlayan kekodur.
Über yakışıklı 1.90 boyundadır.
hele bir olsun da bakarız.
Bu tarz bir davranışa maruz kaldım uzun bir ilişkimdi tam bir hayalkırıklığıydı psikolojim altüst olmuştu işin kötü yanı onu sevdiğim gibi kimseyi sevemedim ...
çok sevilip asla terkedilmeyecek erkektir.

etrafınıza bir bakın sonra yardırırsınız.
Daha çok sevilir, bizzat alsancak izbanda gördüm çocuk sevgilisine Ana avrat sõvüyor, kız daha çok sarılıyor sevgilisine.
o kişinin beynini tavuğa taksan tavuk ters koşar.
muhtemelen dini eğitim almamış malum zihniyetli erkeklerden biridir. gerçekten çok yazık...
Bile istiye bu tarz erkeklerle takılıp sonra dayak yiyince yakınan kız çoktur. Yanlış anlaşılmasın şiddeten yana değilim ama bu kızlar sonuna kadar hak eder. Yahu beyefendi kibar biri varken barzoya gider barzo bunu tersler falan ama hala kızımız bunun peşindedir kızı kaç kere ağlatmasına rağmen kız gene de ayrılmaz erkek ayrılır kız barışır. Sonunu herkes biliyor zaten.
yakın bir zamanda yalnız başına kalması umulan erkektir.
Ya hadi erkekler aynı be kadın daha sevgiliyken neden böyle bir töhmetin altına giriyorsun. Güzel kızlarımız etmeyin lütfen.
Sevgi kör ediyor kör pöhhh.
Terkedilmeye, zemin hazırlamakla meşgul erkek, denilesi.
güncel Önemli Başlıklar