bugün

kaldırıma gömülmeyi hakeden kızdır... onu kaldırma gömende delikanlı kızdır... ilişkisini riske atmaz.. yılanın başını küçükken ezer....
gözü kara, çirkef kızdır. bazı zamanlar sevgilisini öyle kıskanır ki, gözünün önünden ayırmaz. erkek gibi kızdır, korkulur.
hani nerde dediğimiz kızdır. (bkz: kaldırıma gömmek)**
(bkz: yelloz)*
(bkz: catfight)
yazik, gunah etmis kizdir.

hadi kendi sevgilini koruyosun.. kizi niye gomuyosun ki? ziyanlik bu baska bir sey degil.. onu bulamayanlar da var.

ayip ayip.. afrika' da insanlar ac.. sozlukte kimi yazarlar hatunsuz.. insan bi dusunur once.
yine aynı kız sevgilisinin telefon, msn ve facebook trafiğinitakip edip kızları bir bir bulup çingar da çıkarır. sonuç nedir? sevgilinin gözünde çirkef, gözü dönmüş bir kız olur çıkar.
olmaz efendim, bu iş böyle yapılmaz. baktın kız sevgiline açık açık asılıyo mu? hadi diyelim sevgilin de bun farketmedi. çek sevgiliyi kenara konuş, yüz vermişse kulağını çek. ha yine devam ediyosa kalk git o mekandan. neden sen kötü olasın hem de sinirlerini bozasın. beni birşeye saymayan adamı ben hiç saymam diyeceksin. imza, kuzine abla *
vay anasınıdır. çok seven bir kız olup, uğruna can feda edilesidir.
canlı örneği;
http://www.facebook.com/p.../video.php?v=173251458749
(bkz: yazık günah)
evde barfiks çeken, dambıl kaldıran, bilumum jimnastik programları uygulayan antrenmanlı kızdır. kalın seslidir.
(bkz: güveçte kaşar)

(bkz: eline sağlık ayşe tüter)
dibine kadar haklı olan kızdır o. değil kaldırıma gömmek, o kaşarın yüzüne biber gazı sıkıp, kafasını kıçına sokmak gerekir. ama sevgilinin görmediği bir zamanda bir yerde yapmalı. korkmasın adamcağız.
Alnından öpülesidir.
itici gelmektedir efenim bana. kız dediğin savgilisine sarılır böyle durumda. sevgiliside kıza sarılır. üçüncü kişi araya giremez böylece ve salak gibi kalır.
kaşarı oraya gömmekte sonuna kadar haklı kızdır.
geleceğin eli öpülesi yiğit Türk anasıdır sanırım....
sevgiliyle uzaklaşılması gerekir olay yerinden. kaşarlardan mikrop bulaşabileceği ihtimaline karşı fiziksel münasebet olmadan savaşılması gerekir bahsi geçen kaşarla. zaten aklı olan kadın gömme,kazıma işlerine kalkışmaz, yakışmaz bir kere..