bugün

Biz böyle erkekleri erkek sınıfına koymuyoruz. Bunlar erkekliği iki paralık etmiş, sevgiliyi memnun etmek nedir bilmeyen, bencil, ahlaksız erkeklerdir.

Hem kol çantası, hem çöp kovası, hem de patates sepeti olarak da kullanılabilen çok amaçlı şu tasarım harikası çantayı alamayan erkek nasıl varlığını sürdürebilir ki?
Hayır birden fazla işlevi olsun, tasarruf edelim diyerek bütçeyi de düşük tutuyorum ama 15 bin lirayı da çok görüyor. Sanırım ayrılacağım.

https://www.beymen.com/p_...ri-elcantasi_596988_59330
sevgilisine 15 bin liraya çanta alanlar kekin eridir, yani er-kektir.
(bkz: yaşar usta)
benim cebimi kendi cebi gibi düşünecek kadın lazım bana. diğerleri sizin olsun istemem.
Bir helke bile alamayan erkektir.

Su mu taşınıyor bununla?
kargo kırmızı çizgimdir. bedava değilse almam.

hayır yani normalde de almam da ortamlarda bahanemiz olsun.
alamayan degil almayandir. onurlu , mantikli ve kadinliga saygi duyan bir erkektir. sevgilisinin kadin erkek esitligine saygidan tabiki de bu cantayi kendisinin almasina bir sey soylemez . cunku guclu bir kadin zaten bu hediyeyi kabul etmeyecektir. kendi parasiyla da bunu eger istiyorsa alacaktir. sevgilisine bakilmasi , surekli ilgilenilmesi gereken bir fino gibi davranmayan beyefendidir.

Edit: Erkeklerin ne zaman size bir seyler almak zorunda olmadigini anlayacaksiniz acaba?
Sayın yazara hak verdiğim nokta her erkeğin alabiliyor olması lazım. Alır veya almaz, sevgili kabul eder veya etmez ama her erkeğin hiç olmazsa o kadar durumunun olması lazım.
sevgilisine yakıştırmıyordur.
15 bin liram var ama bilin bakalım ne eksik.
varsa böyle bir erkek gitsin kendini en yakın köprüden atsın.
Akıllı Erkektir. Para avcısı kadınlarla ancak gecelik ilişkisi olur genelde. Filmlerden böyle öğrendik. Aferin erkek, devam et. Alma, aldırma.
E ona da erkek demeyin artık yani.
çanta büyük gelmiştir, küçük olsa kesin alırdı.
görsel