bugün

sevgilisi yoktur, parası vardır.
sevgilisi yoktur ve olanı da kıskanır. beğendiği bir erkeği elde etmek için -erkeğin sevgilisi eşi olsun olmasın- her türlü numarayı çevirir. siz gördünüz mü bir kadını kocasından ayıran bir erkek? ama roller değişince çok var öyle örnek. kızlarda gördünüz mü "enişteye saygılar." lafını? erkeklerde "yengemizdir." anlayışı vardır yani. her neyse, misaller çoğaltılabilir.
sevgilisi yoktur, toplanıp film seyredileceğinde tüm romantik filmlere karşı çıkar.
sevgilisi yoktur,aklı vardır.
sevgilisi olmayan türk erkeğinden farkı sadece cinsiyetidir.
sevgilisi yoktur, kankası vardır.
sevgilisi olmayan türk kızı her kızın sevgilisi olacak diye bir ayeti kerime yoktur namuslu düzgün ve kaliteli bir ailenin kızı olduğu bellidir. bu tip kızları genç erkek takımının ayartması mümkün değildir. sağlam karakterli olup evden okuluna gider gelir.
çirkin kadın yoktur az vodka vardır.

dur lan karıştı...
korumasız, saf, kendi halinde yaşayan ve sorunları olmayan türk kızıdır. fakat bir yandan sevgiye açtır aynı zamanda sevmeye. Kısacası coğu kişinin kezban dediği kızların en masum ve en şirin halleridir.
sevgilisi yoktur,tayt'ı vardır
Yalnızlığı tercih eden kızdır diyeceğim ama edebiyata lüzum yok. Ya çirkindir, ya şansı yoktur yada seçicidir. Bir ihtimal daha var oda ölmek mi dersin? Şaka şaka o ihtimalde; seviyordur çok pis seviyordur hemde başkasını düşünmez aklından bile geçirmez ihanet gibi gelir bir başkası.
beğenilmeyen kızdır.
erkeklerin hep şikayet ettiği "türk kızlarının götü kalkık" kategorisine ulaşamamıştır, çünkü ona bakan yoktur.
Rahattir sorunu yoktur, hic yoktan sinirlenmek zorunda kalmaz. Dunya ona güzeldir.
(bkz: hayat bana güzel)
yakın da yakışıklı ve uyanık birini bulup, kendisini ezdirip de ağlayacak olan kızdır.
erkeklere sevgili olacak kadar güvenemeyen kızdır. seviyordur ama güvenemiyordur ve sonuç yalnızlık.
türkiye' de kaliteli lezbiyen bulamayan kızdır.
Kendince sebepleri olan kizdir. Hicbir genellemeye sokulmamalidir.
sevgilisi olmayan ama bir sürü erkek arkadaşı olan kötü kızdan bir derece daha iyidir.
(bkz: sadece arkadaşız)
erkeklere karşı güvenini yitirmiş. Yalnız, yoksul, bir başına.
aradığını bulamayan kızdır. Sırf yalnızlık çekmemek için yanında xy kromozumu dolaştırmak istemez.
dener olmaz, bu da değilmiş der.
aradığı da çok bi' şey değildir aslında.
sevgilisinden uzakta olan kızla karıştırılan kız.
kendini nadasa bırakmış kızdır. erkeklerden ve onların klişe cilvelerinden, benzer iltifatlarından sıkılmıştır.

olamaz mıydı? oldu.
Bulamıyordur.
var mı öyle bir kız? ben sevgilisi olmayan kıza inanmıyorum.

arkadaş 3 ayrı yeni ortama girdim; gözüme kestirdiğim her kızın mı sevgilisi olur! neyse artık armudun sapı var diye armut yemeyelim mi?
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar