bugün

hiç sevgilisi olmamış ve sevgilisizliğin ne demek olduğunu bilmeyen insandır.
Gecelik ilişkilerin çok daha mantıklı olduğunu bilen insan.
mıçmıç ilişkilerden sıkılıp mutluluğunu kariyerinde yakalamayı hedefleyen insan tipidir. bunların sayısı günümüzde yok denecek kadar azdir. (bkz: kendimden biliyorum)
hayat sevgiliden ibaret değil ki. hayatın güzelliklerini alabilen insan herşeyden mutlu olur.
mutlu olan insan yoktur. mutlu görünmeye çalışan insan vardır.
tam anlamıyla mutlu değildir.
mutlu olan insan yoktur. mutluluğun ne olduğunu bilmeyen insan vardır.
Tebrık edilesi insandır. Tiyolarına ihtiyacım vardır açıkcası.
sevgilinin mutsuzluğa denk olduğunu deneye yamula öğrenip mutluluğu sevgilisizlikte bulan insandır...
nitelemede bir sıkıntı var. benim bildiğim sevgilisi olan insan düzenli bir gavur eziyetinin kurbanıdır. ben mi yanlış biliyorum? ilişki dediğin gün aşırı bir kavga değil midir? hiç olmazsa ufak bir tartışma, ama tüm gün canını sıkanından. şu halde sevgilisi olmayıp mutlu olan insan çok normal bir insan. ya ne olacağıdı demek istiyorum izninizle. o kadar açıklama yaptım hakkımdır.
"bir sevgilim olsa giderim balayina, ah bir de bekarsam giderim alayina" onermesinin gecerli oldugu insandir. (bkz: serseri mayin)
"herkesin mutluluk anlayışı farklıdır" sözünü doğrulatan insandır.
hayatının odağına bir kişiyi koymamış kişidir. sevgilisiyle paylaşabileceği birçok şeyi sosyal çevresiyle paylaşarak mutlu olmakta kendine dert aramadığı için de bir sevgili edinmemektedir. kendini bilime veya entellektüel yaşama adamış da olabilmektedir.
bunda abartılacak bir şey yok ki ne var ki sanki bende sevgilisiz mutlu olabiliyorum o kadar da önemli bir şey değil bence sanki her zaman sevgili olacak diye bir şey yok ki hem sevgili başa beladır en güzeli fuckbuddy takılmaktır.
o benimdir efendim. zaman zaman hayatınızda bir eksiklik hiisetsenizde çoğu zaman mutlusunuzdur. aynı zamanda hayatı güzel kılan sadece sevgili değil çevrenizdeki insanlardır. sevgilisiz güzel vakit geçirmeniz tamemen sizin elinizdedir. zaten olmasındır. kahrıda çekilmezdir. yaz geldi sıcakta kokuda yapabilir.
bazen düşünüyorum insanlar arasında ne gibi bir ayrım var diye. Kimisi para ister, kimisi aşk, kimisi huzur ve daha neler neler.

bu günlerde dertliyim bir sevgilim var. aklım hep onda . nerede ne yapıyor kiminle.
galiba çok kıskancım yaaa. pronayak falanım belkide.

sevgiliniz yokken hayat sıkıcı gelebilir dışarıdan bakan için .
kim ne derse desin sevgilisi olmaya insan her zaman kafası rahattır. sevgili demek hayatın zaten zor olan şartlarına yeni bir zorluk katmaktır.

ama sevgili sevgi iki kişinin birbirine duygugu o herkesden farklı his yinede herşeye değer. *
eee ayrıca sevgilisi olupta mutsuz olan çok insan da var onları da unutmamak lazım
sevgilisi var diye kaç kişi mutlu şu dünyada ki o mutlu olmasın?
sevgilisi olduğu halde mutlu olan insan gibi bildiğimiz bir insan tipi.
rahat insandır vesselam. ilişkilerden bunalmış kişidir. yaşayacağı her ne varsa yaşayıp, adına aşk yada benzeri başlıkları koymayan bilgedir.
bir kaç ay sonra ayrılacağı biri için boş yere para harcamadığına mutlu olan insandır.
sefer tasıyla restoranlara girmek istemiyodur.
hayatın dolu dolu yaşayan insandır.hayatını tek bir olaya şartlamamıştır. akıllı insandır.
not:sevgilim yok diye kahırlanacak zamanı olmayan, çevresinde sevgili olmasada sıkı dostları ve ailesi olan insandır. biraz mola iyi gelir.sonra yeni ufuklar, sevgililer. sonra tekrar mola..
arkadaş çevresi olan insandır. tamam olursa güzel olur ama olmadan da mutlu olunuyor.
anormal bir durumu olmayan insandır. zaten mutluluğunu sevgiliye veya sevgililere bağlıyorsa o insan hapı yutmuştur zaten.