bugün

Sevgilisi OLDUĞUNU öğrendiğiniz an tanımamazlıktan gelmeniz gereken kız.
Çok tehlikeli bir kızdır bu inanmayın kanmayın.
sikerim o kızı net.çünkü potansiyel var.ha birde güzel olma şartı var.
aynı anda 55 kişiye umut verip , 80 ine birden silktir çekebilecek kızdır. ( + 45 cepteki buluşmadığı yavşayanlar ). Sevgilisinden ayrılır ayrılmaz da o kalp kırıklığını dolduracak insanın siz olduğunuzu bildiği için whatsapp'ı o ara sırf sizin için kullanır. ( o siz listesi 80 kişi kadar kalabalık )
normal arkadasca bulusms gerceklestiren kizdir. bir sigara icmelik cay icmelik bulusmayla sevgiliyi aldatmis mi olduk simdi? evli deseniz anlarimda.. sevgili de kimmis ulan?
sevgilisi olduğunu bilmeyen erkek kendisine mavi boncuk gönderen kıza yemek teklifinde bulunuyor ve evet diyorsan o güveni baştan kaybediyorsun.
+ sevgilin duysa nasıl karşılar, haberi var mı?
- yok, duysa hoş karşılamaz.
+ neden yemek teklifimi kabul ettin?
- ilkokul arkadaşımlada yemeğe çıkıyorum ben.
+ aynı şey mi?
- değil galiba. haklısın hata yaptım.
- bundan sonra benle ilgili fikirlerin değişti sanırım.
+ evet çok değişti.
- sonradan kafama dank etti. kusura bakma.
arkadaşlarıysa sorun yoktur ama flörtleşmek amacıyla buluşuyorsa ayrılması daha doğrudur. kimse kimseyi aldatmamalı, kandırmamalı.

zaten birlikte olduğu kişiyi sevip her şeyi onunla yaşamak isteyenlerin dışarıda gözü olmaz. dışarıda gözü olanın belli ki eksik bir şeyleri vardır. bu cinsel de olabilir duygusal da. böyle bir durumda en doğrusu birlikte olduğu kişiyle konuşup ilişkiyi buna göre şekillendirmektir.
Daha iyisini bulana kadar deniyecektir. Ama bilmeli ki daha iyisi yok.
kendi bilir, sonucuna katlanmayı da önceden hesapladıysa bizi hiç ilgilendirmez.
Ne diyeyim kesin vurduruyor mu deseydim...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar