çok zor gibi görünse de kişinin kişisel çabalarıyla başarabileceği bir eylemdir.

tanışma safhaları geçilir...

e:ee şey benim sevgilim var.
k: benimde...
e: aa ne güzel... o zaman?
k:o zaman?
e:hadi siktirip gidelim buradan.
k:olur götür beni uzaklara kimsenin bulamayacağı bir yere.
e:ben bi karikatürdeki espriyi şey etmiştim...
k:hee öyle mi... iyi...
e:iyi...
k:görüşürüz...
e:şeyy telefon numaran yokki nasıl görüşücez bida?
k:verebilirim istersen?
e:yani, sen bilirsin.

telefon numarası alınır ve yola devam edilir.

unutmadan

(bkz: her kuşun eti yenmez)

edit:kızlardan tepki aldık iyi mi
(bkz: orospu çocuğu olmanın alternatif yolu)
dünyanın en zor işidir ama seviyorsan öyle bir tavlarsın.
karektersizliğin daniskası olan yaklaşım.tavladıktan sonra insanların size bakış açısının ne kadar haşim ve gaddar olduğunu anladığınız zamandır...
sevgilisi olan kızın ssegilisis duyarsa dayak yeme ihtimalide var.
Çok zevkli bir eylemdir. Evet.
kalede kaleci var diye gol atmayalım mı? derler buna.
Uzmanlık alanım.
Şayet başarılı sonuçlanmış bir eylemse hayır gelmeyecek kız için boşa harcanmış zamandır.
Kız tavlamaz, sadece diğer ilişkiden umudunu kaybetmiştir.
Ava giderken avlanmayın beyler.
bundan zevk alacak sadistler elbet vardır ama bu asla kişinin kendini üzmesini gerektiren durum değildir. biri gelip benim sevgilimi elimden alıp hunharca sikse bu gene de beni bağlayan bir durum değildir. çünkü bu kişinin kendi etik algısıdır ve kişi başka kişi yüzünden şekillenirse o kişi gittiğinde aynı olur. yani biri sırf benle olduğu için bir şeylerden geri duruyorsa bu onun menfaatli hareket ettiğini gösterir ki bu aslında onun kendi sorunudur.
o yüzden benim için bir önem adletmez. kadın veya erkek, kadın veya erkek için bir şeyleri yapıp bir şeyleri yapmıyorsa bu zaten çıkarcıdır.
kendi yüzünden yapmayacak. yani biriyle birlikte olmasa da bazı şeyleri karakter olarak yapmaması esas onu erdemli yapar.

ha bunu şu yüzden diyorum çünkü böyle yapıp bundan zevk alanlar var birinde var olan sandığını ondan aldığını sanıyor, oysa kimse kimseye ait olmadığı için ondan bir şey koparamaz.
bu kişinin kendi vicdanı, kendi eylemidir. sırf biriyle birlikteyiz diye onda tutucu olmak veya sırf uçup gitmesin diye kısıtlayıcı davranmak bu yüzden boştur.

yani sevgilimi biri sabaha kadar hunharca sikse de bu benim en ufak bir üzüntü duyacağım durum olamaz çünkü o her şeyden önce kendine bunu yapmıştır. ben de aynısını yapsam ben de kendime yapmış olurum.