yazılması tu kaka, ayıp olan kızdır. sevgilisi olan kıza nasıl bakarsınız lan ibneler. evet.
böyle nicesini sevgilisinden boşatıp aynı hafta içinden becermişimdir.
Türkiye'de sayıları bir hayli artan kız tiplemesi.
Sevgilisiyle yatıp kadın olduktan sonra terk edilir bunlar. çoğu 2. El bozuk araba gibi koca arar delik deşik olmuş haliyle.
diğer hemcinslerinden bir adım önde olan kızıdır.
başı bağlı olan kız.
armudun da sapı olduğunu ben de bunlardan öğrendim amk.
Bazen cekilmez olan kizdir. Hele ki bazilari hayatlarinin tum kontrolunu sevgililerine verirler sonra da armut armut arkadaslarinin kafalarini sisirirler.
Bazilari sosyal guvencesiz ev hanimi gibidir. Kiz babasindan izin almiyor bu etegi giyebilir miyim diye onu gectim ALLAH tan izin almiyor, ama sevgilisinden izin aliyor arkadas.
eğlenemeyecek, arkadaşlarıyla tatil yapamayacak, kısa giyinemeyecek, elinden telefon düşmeyecek, car car sürekli telefonda konuşacak ve özgürlüğün iplerini öküzün tekine emanet etmiş olan kadındır.
yalnız yaşayan bir erkek kardeşimizin zoruna gitmiştir.

iyi bir kızdır.
Sevgilisine bağlılığını sorgulaması gereken kızdır, yoldaki yakışıklı erkeklere gözü gidiyorsa, başka erkeklerin dm’den yazmaları içten içe onu mutlu ediyorsa, yeni attığı fotoğrafı acaba bu erkek beğendi mi diye bakıyorsa sevgilisi olan kız, derhal sevgilisinden ayrılsın. O çocuğu hak etmiyordur o kız.
Çok düşünmedim ama değişikler evet.
Bence herkes herkesle sevişsin. Böylece ortada sorun kalmaz.