bugün

%50 ihtimalle ya boku yemiş ya muradına ermiş kişidir. riskli bi iş.
yeni bir yolculuğa başlamıştır.
senin benim gibi bi insandır.

(bkz: hadi lan ordan)
derdi de cok olan insandir.
Şu an sevişiyor olmalı.
bugüne kadar uludağsözlükte açılmış en dramatik başlık.
yine birgün sevgilim var.
uludağ sözlük'e girmez.
Benimle uzaktan, yakından alakası yoktur. Çok duygulandım lan şuan.
hakkında neden bu kadar az entry girildiğini anlayamadığım, ilginç bir insandır.
dünyadan kopuk, sırf sevgilim var diye, ben oldum, her şey oldu bitti havasına giren insan olmaktansa, istemediğim durum. kıskançlık falan değil. ben demiyorum ki bir kızla sevgili olunca, ülke gündemini, bilimsel şeyler konuşulsun. ama sözde aşk adı altında, aşığım işte abiee, gözüm başka bir şey görmüyor ondan başka, triplerine girilmesin istediğim. her şeyi bir şeye endeksliyoruz. ilgi varsa tamam, seversin olayı. nah seversin. gönül eğlendiriyorum desene işte.
şanslı insanlardır. değerini bilsinler aptal aptal egolar uğruna heba etmesinler bu zamanda bulunması iyice zorlaşan şeyi bulmuşlar iken.
Pazar gününü ya cafede ya avmde yada sinemada geçirecek insandır.

Olm ne kadar klasiksiniz amk.

Hayır kıskanmıyorum ibneler.*
Sevgiliye sahip olmak super, kiymeti bilinmesi gereken bir sey degil.

O yalnizca aile icin gecerli. Sevgili dedigin, sevdigin yabancidir; o kadar.
Dünyadan kopan ve hayalet olan insandır. Elin yabancısina hesap vermek zaman tutmakla geçer. Gece uyuyamaz. Sabah kalkar.

Çok Şeyse basın nikahı bitirin işi.
Sevgilisi olan yakın arkadaş versiyonu gözünü kırpmaz
SATAR.
Artık ben de bu kategoride olmak istiyorum yeter da yeter ! yaşar emucamun dediği gibi bezdum bezdum atun beni bu kuyudan aşağa.
Karakterine göre çeşitli arayışlara giren insandır. Kimisi sevgi yumağı olur ki; vıcık vıcık ıyk. Kimisi istediğimle yatarım kalkarım havaları. Bir tarafları da ayrı yönlerde kanatlanmaktadır. Özetle;

(bkz: iğrençsiniz ibneler)
vay anam vay bura ağlama duvarına dönmüş serhat ya.
görsel
Bir parkta belediyenin bankında otururken yanı her daim boş kalmayan kişidir. An itibariyle buradayken bunu hissettim.
Müslüman değildir.
kıskandığım insandır, özgürdür, rahattır. derdi yoktur.
özendiğim insandır. aylardır yokluktayım :(
Sevgilisi olan insan, hatta birlikte uyuyan insan kesin cindir.