bugün

son derece haklı ve dogru yolda ilerleyen tiplerdir. Takdir edilesi bir davranıstır. Msndeki diger kişi b.k yesindir.
msn e çevirimdışı görüşme özelliği eklenince artık meşgul olmayı bırakıp tamamen çevirimdışı olmuş kişilerdir.başak erkeği olması muhtemeldir.*
en ilgilendiği, en çok konuşmak istediği kişi sevgilisi olan kişilerdir.başkalarının öylesine sorularına cvp vermek yerine onunla konusmalarına konsantre olmak isterler.zira önemli bir durum varsa meşgul de olsa sevgilisi hariç insanlar ona ileti gönderebilirler ama önemsiz bir şeyse bir durup düşünürler. anlayışı hak eden kişilerdir.. (bkz: aşk)
ayrıldıktan sonra ipe ipe* diğer kişilere döneceği halde bu acı gerçeği görmezden gelen, ileri görüşü olmayan tiplerdir.
gayet normal olan "tip"lerdir. kisinin sevgilisi msnde olunca baskalariyla degil onla konusmak istenmesinden dogmus bir ihtiyactir bu yapilan ve listedeki diger insanlarin anlayisli olmasini ve yazmamalarini gerektirir.
bilgisayar başında olup dışarda görünmekten daha iyi ve dürüstçe bir eylem.
sevgili msne gelene kadar ağzı açık bekleyip sevgili geldikten sonra " lan sırf senin yüzünden burda değilim benim de kendime göre işlerim var " demeye çalışan insan tipinin göstereceği davranış.
Msn i çekilmez hale getiren "aşkım naber ya da orda mısın" gibi sorular sormayı adet haline getirmiş sevgililerin düşeceği kaçınılmaz sondur. Hatta durumu meşgul yapmak bir derece iyi sayılabilir çünkü son dönemin trendi çevrimdışı görünmektir.
bu tipler sevgilisi msn e gelmesede, meşgul olmasada meşgul durumda gorunmeyi seven tiplerdir. kendi hallerine bırakılmalıdırlar.
(bkz: sevgilisi msn e gelince durumunu mesgul yapmayan tiplemez)
sevgilim varken gözüm kimseyi görmez diyen tiplerdir.
sevgilisiyle görüşmemek için bahane arayan kişidir. sevgili kişinin meşgul olduğunu görüp elleşmez böylece.
sevgilin şimdi oturum açtı.

e: h.g aşkım nasılsın?
k: iyiyim canım sen nasılsın?
e: ben de iyiyim, nasıl geçti bugün?
k: bir saniye ya... sen neden hala çevrimiçisin? yoksa beni sevmiyor musun?

(bkz: yok oyle bir sey)
ben meşgul adamım ama sana vakit ayırıyorum, değerini bil diyen tiplerdir..
ilkokuldaki çocukların yapmasında hiçbir sakınca görmediğim hareketidir. bırakın çocukları diledikleri gibi meşgul olsunlar efendim.

(bkz: kızım sana diyorum ne gelini)
doğru yapan tiplerdir.

sizin geyiğinizi çekmekten bıkmış, sevgilisiyle başbaşa kalıp mutlu olmak isteyen insandır.
saygılı tiplerdir . diğerleri ile bastan savma konusmak yerine bu yolu secmiştir .
daha ne istiyosun işte .
haklıdır, rahat kalmayı hak eden insandır. meşgul olmak hiç bir şeyi ifade etmeyip arkadaşlarınız halen size bir şeyler soruyorsa başka bir alternetif olarak ç.içi olan herkesi engellemek!.. *
sevgilim bir yana dünya bir yana mesajı vermek isteyen tiplerdir.
bir facebook grubu. değilse de şimdi olacaktır.
hepsinin tek tek toplanıp itlaf edilmesi şarttır.
msn e girmede gec kalmis sevgilisine trip atan tiptir.
bir üst versiyonunda iletisine "aşkısıyla konuşuyorrrr" şeklinde sanki bir halt yapıyormuş gibi bunu millete duyuran zat-ı bedevidir.
durumun kendiliğinden olduğu zamanlarda vardır. film seyrederken tam ekran moduna geçtiğinizde msn meşgule alacaktır(eğer ayarladıysanız) filmin ilk cdsi bitti ikinci cdsini taktınız filmi başlattınız ve tam ekran yapmak için çift tıkladığınız sırada sevdiceğiniz oturum açarsa bahtsız bedevi durumuna düşmeniz an meselesidir. iyi refleksleriniz varsa ve çift tıklama kararını beyne vermiş olmanıza rağmen bunu geri alabilirseniz ne mutlu size. ama herkes bu kadar şanslı olmayabilir.