bugün

-zaaarrrrrrrrrrrrtt...
-ohaaa! napıyosun yaaa?
-sus lan! ben senin erkeğinim, osururum da sıçarım da.
buna rahatlik degil olsa olsa ayilik denir. sevgili olmak saygisizlik yapma ozgurlugu anlamina gelmez.
iğrenç ve yaşanılmaması gereken bir durumdur.hele hele tam da öpüşmek üzere olursa ilişki bitebilir!!!
ölünesi, kaçılası, dağlara çıkılası, sevgiliyi öldürülesi durumdur.
allah düşmanımın başına başına vermesin diyorum ve selamlar ediyorum. *
insanlık halidir.sevgili de insandır, osurur. * *
kokusuzsa hiçbir sekilde yanlış olmayan durumdur. yanlızca zamanlamaya dikkat etmek gereklidir. yeni tanışmış insanların çatır çutur birlikte osurması tabiki şık bir hareket değildir. aşkın, yeni tanışmanın doğasına aykırıdır. ama düşünün ki çiftler 5 yıldır birlikte, oğlumuz da normalde osuran bir kişi, gaz problemi var. neden bu işi yapmadığına kızımızı inandırmaya çalışıp, koltuk altlarına kadar dayanmış, dehşetli basınca katlansın. o kişi onun sevdiceğidir hiçbir şeyinden iğrenmemesi gerekir. kokusuzda yapmayı beceriyorsa, geriye kalan sadece biraz ses ve zayıf bir titreşimden ibarettir, hiç mühim değildir. ama bu osuruk bayanlara kesinlikle yakışmaz, yapacak fazlada bişey yok.
insan sevgilisin yanında rahat olmayacaksa nerde rahat olacak? diyerek gayet doğal bulduğum davranış. ossurun efendim heryerde ossurun ne var bunda. ossuruğa gülenin ossuruk kadar aklı yoktur.*
osuruk vücuttaki toksinleri atmanın bir yolu olup,5 çeşit gazdan olusur;
nitrojen(n2), karbondioksit(co2), hidrojen(h2), metan (ch4), oksijen(o2).
çıkan kokusunun sebebide karbon ve sülfürdür. osuruga kimyasal yönden bakarsak bu durum gerek sevgilinin gerekse bir çok önemli mevkiiye gelmiş adamların yanında yapılsa da normaldir. Hem çıkıcak gaz içerde durmaz illa bi delik bulur efenim
+ay ya çok kötü koktu.öf kaşım gözüm yer değiştirdi yeminle he..Pöfff..
-ay şey batur sen uyumamış mıydın daha?
+nasıl yani?!?!?!
Bir teoriye göre eşcinsel ilişkiye giren ib.e diye tabir ettiğimiz şahıslardan altta kalanı, zaman içerisinde büzzük olarak tabir edilen bölgesinin bu özelliğini yitirmesinden dolayı artık gazını tutamaz hale gelmiştir.

Böylesi bir durumda eşcinsel çiftler arasında osurmak gayet normal karşılanacağı için yer yer bu sesin sevgiliyi dansa davet etmek anlamında dahi kullanıldığı bilinmektedir.

Şimdi sorulması gereken soru şudur. Kız arkadaşının yanında kazara bile olsa osurmuş olan bir erkek sevgilisine oldukça itici gelmesine karşın, aynı durum eşcinsel çiftler arasında tam tersi bir etki yaratmaktadır. Bu da demektir ki toplum tarafından ters ve yanlış olarak görülen bu tarz ilişkilerde aslında kurallar bile ters işlemektedir. Düşünün ki böylesi..bla bla bla...eeeh yoruldum ben..
sevgili bu durumdan her ne kadar rahatsız olmasa da böylesi kazalarda muhakkak özür dilenmelidir. gaz çıkarmalar seriye bağlanmışsa seri şekilde özür dilemelidir.
(bkz: tüpraş)
bu eylem akabinde dönüp osuruklarına çakmak tutan, bunun da akabinde naylon eşofmanını tutuşturan, kim daha uzun geğirecek şeklinde yarışlara giren sevgililer de vardırki bunlar artık sevgiliden de öte saçma sapan bişeyler olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedirlerdir, allah sonlarını hayır etsindir.
(bkz: gaz çıkarmayı ertelemek)
samimiyetin ifadesidir,koku durumuna göre derecesi değişir.
seks sırasında zorlanmadan erkeğinde dişininde başına gelebilir, ama tutmaya çalışmalı tabi bokunu çıkarmamak lazım.
muhtemelen götünü kaşırken yaşanabilecek durum.*zaten sınıra dayanmış osuruk dünyaya açılan kapıdan (bkz: göt) dışarı çıkar.
daha kötüü için; (bkz: sevgilinin yanında altına sıçmak)
(bkz: utanmak)
yanlış bir davranıştır. mümkünse gaz çıkarılacağı vakit sevgiliden müsade istenip yanından bir dakikalığına ayrılınır ve müsait bir yerde pırtlanır. doğru olan budur.
eğer etrafta başkası varsa dayak yeme pahasına suçun başkasına atılması gereken talihsizlik.
rezilliğin en açık örneğidir, sevgiliden tiksinesi gelir adamın..
Bzüğün bağzı durumlarda çok zorlanıp ta birden kendisini gevşetiverdiği rezil durumlardan birisidir. Arkadan çıkan gaz bulutu.

(bkz: öpüşürken sevgilinin ağzına geğirmek)
cılkı çıkmış, yumuşamış, yayılmış ve yayıklaşmış, bir okadar da sıvanmış hatta zıvanadan çıkmış bir ilişki varsa ortada, taraflar için sorun değildir. Vukuu bulacak olay öncesinde yenilen yemeğe göre dikkat edilsindir.
iliskinin ortasinda biranda kalkip gitmekten daha kotu bir intiba birakmiyacak olan olay.
seni siklemiyorum lan ulan karı mesajı verebileceğiniz harekettir, sesli mi sessiz mi olduğu karşıdan verilecek tepkinin boyutunu belirler, yapmamak, o kadar laçkalaştırmamak lazım canım ilişkilerimizi.. basursak o ayrı tabi, gülü seven dötüne katlanır..