bugün

(img:#1143478)
Mesele söylediği sözler değil, Konuyu kapatıp bir an önce siktir etmek istemesi.
Hüzünlendirir.
ismimdir.
Hoşlanmadığım ismim bi anda hoşuma gidivermişti.
aramızda geçen diyaloğu yazıyorum.

+beni neden sevmedin?
-çünkü sevmiyorum.

hayatımda ne hiç o kadar bozulduğumu ne de üzüldüğümü hatırlıyorum ben. verecek hiçbir cevap bulamadım. alacağım cevaplardan korktum.
Ben senden hiç bişey istemiyorum. Ben senden sadece gülmeni istiyorum. Sadece mutlu ol istiyorum.

En çok gülmem onu mutlu ediyor. ama ben en çok onla mutluyum ve o güldüğü yanımda olduğu sürece hep gülerim ben.
Sana olan sevgim azaldı, kabul ediyorum.
ben değiştim artıktır.
"Herşey için teşekkürler cidden hep gülerek hatırlıycam seni."
yapına sokayım. (eski sevgilim).
görsel

Edit: neden eksi anlatsana güzelim?

Edit2: neden bu kadar çok eksi almış arkadaşlar? Kıskançlık krizine mi girdiniz?
-duygu sömürüsü yapma.

seni seviyorum demiştim.
Kalk kendin yap.

(bkz: çay)
"gerek yoktu" paragraf paragraf Özür dilemistim bir nokta dahi koymadı.
(bkz: keko mode on)

Paylaşmayacak kadar özel sözlerdir.
kahpe demişti.. sonra eski oldu zaten.

çok severdi beni, canım kıyamam..
ara sıra dik yürü diye uyarırdı. 5 sene geçti hala aklıma gelir ve bir süreliğine dik yürürüm.
vay be ne günlermiş.
görsel
Gayet de soğudu. Hem de hiç sebep yokken.
Aslında epey basit olacak ama. "Seni çok, çok seviyorum. iyi geceler sevgilim." mesajına cevaben "Yarim. Seni çok seviyorum. iyi geceler iyi uykular güzelim."dir. Bilmiyorum, güzelim ve yarim diyor oluşunu hep çok sevmişimdir.
"göte göbee bak yeaaa", "murat abi beni niye s.klemiyo", "bak canım gardeşim", "eksik kalıyonuz gibi bakhq", "1 den 1 bu da sizin g.tünüze girsin", "ananız g.tünüze gabak bağlasın", "fesatlanırım yok öyle bi şey", "ben parayı çok severim, herkesten çok severim", "kasımda askere gitcem gibi duruyo","o garıyla evlenecem", "murti herkese çay","gebeş miyim lan ben gavat mıyım?", "ayyyy","evde mantı var","pederle atıştık","ben seni kaldıramam","tuvalete de bensiz gitmezdi ya","hacım bulut bir hafta yokmuş","eazgii banıyım mı?".

evet nasıl göründüğünü tahmin edebiliyorum ya da edemiyorum.
yalnızın zirvesi http://belkispalali.wordpress.com
"hayır."

teklife karşılık.

başlamadan bittiydi.
"Sana şiirler yazmak isterdim."
Yazdı da sıpa.
sen ileride çok can yakarsın dedi. doğru da demiş. yaktım m
Bana kendini kaptırma, uykun mu geldi senin saçmalama. Bu ne amk dünyam başıma yıkıldı
"Beni benden iyi tanıyosun"

Tanıyamamışım.
tanıdığım en yakışıklı apaçisin demişti bana taaaa sonisphere 2010da.