bugün

ben senin gülüşüne aşık oldum gökyüzümm.
Sen kendinden başka kimseyi düşünmezsin, kimse için emek harcamıyorsun. * Ayrılmak mı istiyorsun? *
"senden başka birisi asla olmayacak" sözüdür. oldu tabi.. o zaman söylemiştim büyük konuşma hiç bir şey olmasa nazar değdirirsin demiştim dinlemedi.

ulen söylemiş olması değilde unutamamamın asıl sebebi bu büyük lafı söyleyen o oldu ama o gitti başkası ile evlendi mutlu mudur değil midir bilemem ama olmasını dilerim. lafı söyleyen o oldu taş benim mideme oturdu iyi mi ondan sonra başka kimse olamadı ya. yetkili merciler ipin ucunu kaçırdı galiba söyleyenin ben olduğumu zannedip benim üstüme yapıştırdılar *
'Iyi geceler gözlerimin Nuru' her gece uyumadan önce söylerdi. Öyle bir alışkanlık olmuştuki söylemediği zaman uyuyamazdim.

Edit: 1 yıldır söylemiyor ve ben artik uyuyabiliyorum.
Gülüşünden öptüğüm iyi ki varsın. Melek yüzlüm. Seni asla birakmayacagim
biri ayrılırken '' her sarıldığın kadında beni gör '' demişti. beynim dönmüştü amk.
ayrılırsan ayrıl sen bilirsin.

ama bil ki, ben seni çok sevdim.
o kadar çok var ki unutulmayan.aslında her dediği aklında insanın ama her biri ayrı koyduğundan bir tanesini özel olarak seçemiyorsun.

hepsi ayrı kırıcılar çünkü iyisiyle de kötüsüyle de.
para para para.
Kiymali karpuzu'm yapma sakin ol sonra yine üzülceksin, benim canım yanacak yapma güzelim hadi gel buraya.
Bi kerede benim lafimi dinle be kızım bi kere. Burnunun dikine gitmeye bayılıyosun.
Ah gözlerim nuru ah gel hadi buraya gel, geçicek her şey, ben yanindayim.
Mavi gözlü minyonum..
Beni belki omrumde senden baska kimse bu kadar sevmeyecek bende seni cok seviyotum l ama bu is olmaz ben oraya gelemem.
amk anlamadigim nadem ben seni cok seviyorum madem sen beni cok seviyon problem ne amk
yil olmus 2016 hala uzaklik kavraminin oldugunami inaniyon sen
(bkz: kiymet bilmez ahsen)
Sana hayatımı adadım kızım ben.

Canını sevdiğim ya.
Beni annem bile senin kadar sevmedi dedi ve gitti.
sevgilim yok...
Sevgilim değil ama sevdiğimdi. Bana mesaj atman Beni mutsuz ediyor dedi. Demek ki sevmeyi bilmiyorum.
her gittiğin erkekte beni göreceksin.
"Senin gibi çirkefle uğraşılmaz."

Not: uzun bir süre uğraştı sonrasında.
sevgim yeterli değil.
Ceylan gözlüm...
Bu yaptığını asla unutmayacağım dedi. Bilmiyordu ki ondan kendi problemlerim kendi hatalarım yüzünden onu üzmek istemediğim için ayrıldığimi.Bilmiyordu onu sarıp sarmalayinca herşeyi unutacak kadar sevdiğimi.Simdi o başkasıyla.Belki benden nefret ediyor canı sağolsun.Ben hala seviyorum ve bu çok acı verici.
" fatih istanbul'u alınca dolmabahçe sarayında kaldı değil mi ? " diye bir tahmini olmuştu. *
Bu şartlarla geçinemeyiz.
Sanırsın herkes en az 4000 lira maaş alıyor.
Var olan sözdür. Haksız yere söylenmiştir.

- dal kırıldı bi kere, rüzgarı affeder mi?
+ ananı sikerim, doğru konuş.(deseydim keşke)
Daha ilk zamanlar. Uzun süre görüşememiştik, sebebini hatırlamıyorum. az bulutlu gökyüzüne rağmen her an yağmur yağabilir hissiyatı veren serin bi hava. Kütüphanenin önünde, yeni aldığı deri ceketi, beyaz tişörtü ve açık renk rujuyla gülümseyen güzel kız.
Uzun zamandır herhangi bir şeyi o kadar çok özlediğimi hatırlamıyorum. Sarıldıktan ve birkaç klişe konuşmadan sonra gözlerimi çekmeyi unuttuğumdan olsa gerek, En azından o an için duymayı beklemediğim cümle geldi: "bana hep böyle bak olur mu?"
- benim evim senin göğsünün tam üstü, başka bir ev istemiyorum.
+ o evin sahibi sensin ve sonsuza kadar senin.

Sonuç: 2 gün sonra gitti.
(bkz: sarhoşken entry girmek)