bugün

içerik bulunamadı.
agızınızda leş gibi tütün tadı kalmasıdır, tiksindiricidir, doya doya fransız yapılmaz, sokulunmaz vs vs
ölüm gibi birşey, pek farkı yok...
karşılıklı sigara yakınca normalde içilen sigaradan bin kat daha tatlı olmasına vesile olur.
ben onun yerinede içiyorumdur, o zahmet etmesindir..
- nereye bakıyorsun sen?
+ haberleri dinlemeye çalışıyorum.. sen napıyosun allah aşkına?
- seni kameraya çekiyorum, annene izleticem bunu..
+ aferin..
- ohh iç aşkım iç ne güzel çekiyorsun öyle..
+ bir şey dinliyorum hayatım..
- ohh ciğerlerin bayram etti mi aşkım..
+ bi haber dinletmedin yaa?

tarih: 02/2006
saat: 07:00
yer: aşti
haz edilmeyen durumdur. tütün tadı ağza geldiği için insan bir süre sonra sevgilisiyle öpüşmekten tiksinebiliyor. mümkün mertebede bırakılmalı, kullandırılmamalıdır. özellikle de buluşmadan 3 gün önce.
en kötüsü sigara sebebiyle olusan sari disler. itici.
sarı dişlere ve kokan bir nefese sahip kişi ile birlikte olma sonucunu ortaya cıkarır. öpüşmek bile istemezsiniz.
pasif kullanici konumunda bulunmaktır. Aslında bi yerde pasiflikten çıkıyor.
sigara kokusu nedeniyle iticidir. ayrıca dişleri sarartır. fakat bana herzaman sigara içen erkekler daha çekici gelmiştir. nedendir bilmiyorum, çözemedim ama resmen sigara içen erkeğin gözümde 1-0 liderliği var. umarım bu huyumdan vazgeçerim çünkü aslında ben sigara sevmiyorum. içmiyorum. kötü kokuyor, itici. işte bu yüzden kimse içmesin ki durum eşit olsun. haydi beyler dumansız hava sahasına...
en büyük keyiflerimden biridir.sevgilimle içiyorsam içtiğim sigara normalden daha fazla zehirler yani daha fazla etki eder bünyeme . varsın dişleri sarartsın hocam benim için önemli olan o andır.karşılıklı içilmiyorsa hertürlü eziyettir vesselam.
eğer siz içmiyorsanız, iğrenç bi şeydir. ya başlayın ya da sevgili değiştirin. başlamak daha akıllıca.
içmeyen taraf için eziyet, hatta bazen ilişkiyi bitirme sebebidir. genelde bıraktırmak için uğraşırlar; nafiledir.
2 taraf da içiyorsa hiçbir problem olmayacağı gibi, çok daha keyifli bi' hale dönüşür. o 5 dakikanın verdiği keyfi hiçbir şey veremez sanırım.
ağzının kokmasına ve sapsarı dişlere delalettir. öpüşsen öpüşemezsin sevişsen canın cekmez. bir an önce bırakılması gereken sevgilidir.
kültablasını öpmek gb bir şeydir dense de söz konusu sevgili ise gerisi teferruattır.
sevgiliden soğumaya neden olan durumdur.
Sinir bozucudur.
Ama bıraktırmaya çalışmayın. Sırf çeneniz kapansın diye sizin sigara içmeye başlamanıza sebebiyet verir genelde.
Denedim yüzde düz başladım bu sebeple.
saçlarının sigara kokmasına sebebiyet verecek durumdur. iğrençtir. *
sigara içmeyen için iğrenç bir durum. öpüşürken tuvalet deliğine ağzını sok daha iyi.
sırf sigara içen sevgilisine eşlik etmek için yapıyorsa terk edilmemesi gereken ama terk edilmiş sevgilidir.
sevilinin yanında içiliyorsa sevgilininde sigaraya alışması muhtemeldir.
gereksiz. çünkü ben içmiyorum.
ben iciyorum ikimizin yerine o icmesin daha bana bakacak birimizin yasamasi lazim.
iticidir.
içmemesi gerekir.
içerse de ayrılırım o kadar takıntılı bi durumdur benim için.