bugün

Sözlük yazarlarının sevdiceklerinin sinir oldukları davranışlarıdır. Huyundan tiksineceğim bir sevgilim bile yok...
çok inatçı ve aşırı kıskanç olmasıdır. yeter artık dedirten durumdur.
olmaması.
aradığımda cevap vermeyip biraz sonra kendinin araması.

yahu bari meşgule al üç saat bekliyoruz cevap yok.
kapatıp cebime koyunca da arıyosun duymayınca bana kızıyosun.
Boş küme.

insan gerçekten sevince en kötü şey bile bâl şerbet.
öpûşmesi.

ya sewgilim yüzünden dudaklarım artık acımakta, kız durmuyor tabi, ee kaybederim korkusu, 2yıldır sewgilim, aşkım ya, ewlenicem onla, ya bu biraz orospu tek tereddütüm o, tabi baktığızda awrupadada globalleşme var, enflasyon tawan, normal bunlar, mesela bugün israil 8 milyon nüfusla çok güçlü, ha tbi mesela arkasında rte adam var, bilmiorum yani.
olmayan sevgilinin olmayan huyu.
sevgilim yok ama olsaydı belini aşağı indirmiyor diye çok kızabilirdim ona.
sürekli benden o gün yaptığım şeyleri anlatmamı istemesi.
Artık belli başlı huylarından değil direk kendisinden nefret ediyorum.
Bizim bir sevgilimiz bile yok.
Yine sevip de kopamayanlar ağlıyor bakıyorum da.
iyi, kötü, doğru, yanlış; karşındaki adam/kadın bu. Net yani, bu. Aptal aptal bazı özelliklerini törpüleme hayalleri kurmayın. Ya olduğu gibi sevin, sevişin ya da siktir olun gidin. He, törpülemek/değiştirmek mümkün mü, mümkün. Ama muthemelen gerçekleşmeyecek, gerçekleşse de seneler alacak ve yalnızca seninle değil genel çevreyle de gerçekleşebilecek bir şey bu.
Bi de daha iyisini bul diyormuş, onu da yapmıyormuş. Be hey dürzü, git sen daha iyisini bul burada ağlayacağına.
Huylarından nefret edeceğim sevgilimin bile olmaması.

işte bu huyundan çok nefret ediyorum.
Sevgili tecrübem yok ama yine De şöyle bir yorumda bulunacağım izninizle.

Bu kadar moral bozan, heves kıran biri ile zaten yürümez. Yürüse bile ite kaka yürür, iki taraf da yıpranır ki sen daha çok yıpranırsın hanım kardeşim. Aradaki yaş farkı bile bir derece, senden büyük olması seni çocuk görmesini haklı çıkarmaz. Yaşının olgunluğundaysan onun böyle bir şey demeye zaten hakkı yoktur. Ki o da bunun bilincinde olup hala seninle birlikteyse âlâ hıyardır. Yine de hareketlerine dikkat et sen onun, seni gerçekten sevdiği için mi yanında yoksa sadece vakit geçirmek, gezip tozmak için mi diye.
Huysuzluğu.
Olmayışı.
Umursamazlığı. Bazı şeyleri o kadar umursamıyor ki beni deli ediyor.
odunluğu, en başta beni tavlamak için yaptığı onca şeyden eser kalmadı.Bazen gözlerine bakıp seni seviyorum diyorum hmmm yaa diyor ağzına çakasım geliyo.
Yok oyle bir huy.

Tabi ki sevgilim yok olm manyak misin *
Sanırım entrtlerimi okuması. Bu dahil gireceğim her entryi on kere düşünür oldum, sözlükten soğuttu zalımın oğlu.
Şapşal şey ya, bir türlü saklambaç oyununa alışamaması. En son dört sene önce sakladı. Şapşal hala çıkmadı. Hâlbuki bakmadığım yer kalmadı.