bugün

öğrenildiği ve sevgili tarafından anlatıldığı anda dünyaya nefret kusmaya başlarsınız.

sizin dokunmaya kıyamadığınız birinin yıllat önce daha küçücükken anasınıfındayken babasının dükkanonda çalışan bir orospu çocuğu bir aşağılık şerefsiz bir kancığın doğurduğu tarafından cinsel tacize maruz kaldığını duymak dünyadaki en büyük yıkımlardan biridir.

bir anlık pislik cinselliğini tatmin etmek için 5 yaşındaki kızı kullanıp onda geri dönüşü imkansız yaralar, travmalar açan bir pislik var aramızda yaşayan. bunu bilmek bile, bazen sokakta yanımdan geçip gittiğini bilmek bile hayatın ne kadar boktan olduğunu unutmamam için yeterli.
Taciz eden şahıs bulunup ıslak havluyla dövülesi insan.
Bunun için doğuşun sözleri en yeri olandır.
hiç onu üzmeden rencide etmeden yarasına merhem olunmalıdır.
ağır psikolojik sorunlarının olduğunu gösterir. hiç bulaşılmaması gerek. derhal ayrılmak en iyisi. mutluluk olmaz bu tip insanlarla.
taciz eden kişi bir şekilde bulunup eziyetli bir şekilde öldürülmelidir.

bu yani bir çocuğa yapılacak en adi şeydir. o kadar büyük psikolojik sorunlara travmalara sebep olur ki. çok zor çok.
Bu durumda kendine adam diyenin yapacagi tek sey o kizin yaninda dimdik durmaktir.

Boyle bir seyi ogrenip kiza sen manyaksin, bana bi hayrin olamaz, zaten seni ellemisler tavrina giren erkegin guzeel guzel kaslarini alip, killarindan kurtulup, hafif bir makyajdan sonra sisli'de ise cikip ozune donmesi gerekir.

Erkeklik ne yarakta, ne bilekte; erkeklik once yurekte baslar beyler.
Eski sevgilime küçükken defalarca tacize uğradığımı söylediğimde üzülme demişti sadece. Oysa ki bu benim ruhumda derin yaralar açtı,karanlıkta yürüyemez oldum,kimselere güvenemez oldum. 10 yaşında bir kız çocuğunun defalarca,günlerce tacize uğraması ne demek bilir misin sen gavat? Anca sikinden çıkacak 2 damla spermin peşinden koş şerefsiz, neyse böyle işte. Sikinde olmadı, sonra beni delirtti,delirttikten sonra da kıçıma tekmeyi bastı. Böyleydi işte.
biraz daha hassas olmayı gerektirir. çok değil ama! biraz.
hassas olmakla acımak arasındaki ince çizgiyi bilmek gerekiyor yani.

böylesine berbat bir travma yaşamış kadın, korkar. korkularını aşması yıllarını alır bazılarının, bazıları ise son nefesine kadar korkar.
kendisine dokunulmasından korkar. sevmekten ve sevilmekten korkar. kendisine acınmasından korkar. sarılmaktan korkar. sevişmekten korkar. ağlamaktan korkar. ses çıkarmaktan korkar. gök gürültüsünden, yağmurdan, ağaçlardan, kabusları yüzünden uyumaktan korkar. an gelir, odasından çıkmaya bile korkar. her şeyden korkar! nefes almaktan bile...
en sevdiği adamın kendisine farklı imalarda bulunmasından korkar...
korkularıyla boğuşurken, gün gelir bir adama aşık olur, çünkü unutulmamalıdır ki onun da aşık olmaya hakkı vardır!

hassas olun, acımayın!
yapmayın. kimsenin kimseye acımasına gerek yok.
böyle bir iğrençliğe maruz kalan kadınlar korkularını saklayabilecek kadar güçlüdür. onlarla uyumadan anlayamazsınız ne kadar ürkek olduklarını...

acımayın, hassasiyet gösterin yalnızca!