bugün

kendileri her ne kadar inkar etse de gerçekleşen hadisedir. sessizliği bozan tek şey horlama sesidir eğer alışık değilseniz "neden uyumadın?" gibi sorulara "zaten uykum yoktu" gibi kırmamak adına geçiştirme cevaplar verirsiniz.
uykusuz ve yorgun bırakır. hele yeniuykuya dalmışken harrr diye bir ses çıkınca rüyanızda ormanda ayı kovalarkende görebilirsiniz kendinizi. bir iki kere dürtmek iyi gelebiliyor.
ayrı odalarda yatmaya sebep olacak davranıs.*
her türlü izlenir yeter ki gitmesin hep kalsın yeter ki horlasın.
kolunu dürtüp başını mıncırıp yataktan atmak yerine, yatma pozisyonunu değiştirip başını göğsünüze koymakla halledilebilecek durum. bir süre de olsa susuyor ve uykuya dalmanız için yeterli zaman sağlanmış oluyor.
kızsa kırılmasın diye söylenemez. söyleyemedim valla. sordu hatta ama fıss pıss diye nefes sesi geldi kuşum dedim. halbu ki babam gibi horluyor yemin ediyorum, hayır güzel de kız.
Seveyim mi söveyim mi bilemediğim durum.

Horlayan sevgiliyi öpün. Evet çözüm bu. Muhtemelen ters bir şekilde yatıyor, siz öpünce biraz olsun uykusu bölünecek mırın kırın yaparak kendini düzeltecektir.

Rica ederim, huzurlu uykular. *
Çok da takılacak durum değildir. Asıl takılacak durum yan yanayken uymanızdır.
normal olandır oda insan amk zorlamayın bu kadar.
Böyle kesik kesik horluyo boğuluyo sanıyorum bişey olcak diye korkudan ben uyuyamıyorum.
ne zaman horlayan insan görsem "ulen ne keyifli uyuyor vicdansız" diyip yanına kıvrılasım gelir. hele ki sevgiliyse sarılmak da serbest.
Yan yatirin susuyor.
Yerim onun horlama sesini. Gerçekten sevdiğin birisiyse bunlar mutlu eder insanı.
Gayet normal, insanlık hali.
Hayali bir sevgiliniz yoksa sevgiliniz kusar da işer de gaz da çıkarır horlar da.
Seven insanı rahatsız etmez zaten bunlar. Sevmek her şeyiyle kabul etmek.
Yapım gereği küçücük bir sesten dahi aşırı rahatsızlık duyan ben çok sevince bu sesin hiçte rahatsız etmeyip aksine hoşuma gittiğini keşfettiğim bir durumdur.
Allah, kitap, din, iman bırakmayacak küfürler etmenize neden olacak olan şeydir.

Özellikle bu sevgili güzel bir kadınsa genelde uyandırmaya da kıyamazsınız.

Edibüdü;

Sandığınız türden insanların dini değerlerini hedef alan o denli küfürler değil ulan, ouroborus çocuğu olupta onu yapanlar başkaları.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar