bugün

tanım: whatsappta sevgilinin profiline baktığında gece 3 te son online zamanını görme eylemidir.

ne yapmak lazım? uyku tutmamıştır belki... fazla kurcalamamak ve tartışma yaratmamak lazım. devreler yansın efendim.
gece 3te ne işi vardır. kesin aldatıyo kesin. hesap sorun kavga çıkarın yetmedi ayrılın nasıl açık olur o saatte !
Bi sigara yakar, yazmaya başlarsınız. Genelde size öyle bir bahane uydurur ki konusmanin sonunda kendinizi suçlu bulursunuz.
belki arkadaşları filan vardır geyiğin sınırlarını zorluyor olabilirler..

bakın genşler çok sağlam geyik çeviren türk kızlarımız da yok diyil..

ha geneli mal ama olsun arada cevherler de yok diyiill..
belki gecenin üçünde oda sizin profilinize bakıyordur. sonrasında sizi çevrimiçi görüp sevinir. oda benim profilime bakıyor diye.
kötü düşünmeyin hemen.
şaka şaka... en yakın zamanda telefonu alınıp gecenin üçünde ne halt yiyor öğrenilmeli.
gecenin üçünde onun whatsapp'ta çevrimiçi olduğunu fark ettiğine göre o sırada senin de çevrimiçi olduğunu ortaya çıkaran durum.

(bkz: ilk saldıran kazanır)
Umrumda olmayandır. Herkes hürdür.
eğer sen uyanıkken o da çevrimiçi oldusa sorun yoktur ancak sen davar gibi uyurken sevgilin gecenin üçünde whatsapa girdiyse kusura bakma da yazar kardeş onu yemişlerdir sen uyuyadur.
profilinde "yazıyor" çıkmıyorsa sana değil başkasına mesaj yazıyordur. yapacak bir şey yok. tercihlerini başkalarından yana kullanıyor demektir.
Geçmiş olsun başka dicek bisey yok malesef.
Dedikodu grubuyla birlikte onlaynsa sorun yok. Gıybetin saati olmaz beyler.
kızsa ya kankasının bi derdi vardır yada dedikodudur. erkekse kesin kankasının bi derdi vardır. erkekler dedikoduyu gece geç saatlere kadar sürdürmezler genelde.
cesareti olmayan yazarın beyanı. sen onu online görüyosan, o da seni görüyodur, siz bunu bile bile birbirnize yazmıyo musunuz, ne işin var lan kız senin burada diyeiyo musun- onun da sana aynı şeyi soracağından mı korkuyosun?

senin gece 3´te ne işin var whatsapp´te hırbo?

sizin ilişkiniz sakat dostum- siz bence derhal ayrılın.
sabah namazına kalkmıştır belki * .
gece 3 de whatsappta milletle konuşan zaten sevgilim olamaz o yuzden sıkıntı olmayan durumdur.
(bkz: boynuzların bir harika dostum)
Ne fesatsiz yahu azcik guvenin birbirinize.
Eski sevgili olmaya attığı ilk adımdır.
Kolay gelsin der çekilirim.
hapı yuttuğunuzun resmidir.
mesleğim gereği sistemden gelen alert ile 3 te kalkıp sistemleri test edip w.app grubuna " hi everybody, page on air" artisliğini yazarak uyumaya devam ederim.