bugün

kül tabağı bulunmayınca boş bardağa dökerek yapılabilen işlev.
(bkz: yok ebesinin amı ali sami)
Norveçli bir metalcinin düzenli olarak her perşembe ve salı günü zevkle yaptığı hobilerindendir.
bir siktirin gidin amk dedirtir insana. yine gece gece kafayı bozdurttular bana. gelip anasının amında sigara söndürüyor adam sonra da gelip ortim yeaa çok havalıyım yeaa diye geziyor ortalıkta. ulan bu herifle aynı havayı soluyoruz, aynı ortamı paylaşıyoruz, nasıl oluyor da böyle hastalıklı bir zihniyetle hareket ediyor anlamış değilim. suça eğilimli psikopatları aramak için bu sosyal ortamlar mükemmel bir kaynak bence. değerlendirilmesi lazım. bu godoşlara da bir çözüm bulmak lazım. artık kazığa mı oturturlar yoksa kendi bekaret kanlarında sigara mı söndürtürler bilemiyorum.
o kandaki ağır kokuyu bastırır.
ebesinin nikahi yani!! nasil bir egodur lan bu?!! aklinca hava basicak kendi gibi beyinsiz arkadaslarina. boylelerini alicaksin 38 yerinden bicakliycaksin sonra hincini alamayip parcalayip her bir parcasini farkli bir yere aticaksin. daha sonra da gidip bir sigara yakicaksin oksijen israfindan kurtulduk diye.
sapkıncadır.
eşek sikilen, ördeğe tecavüz edilen bir ülkede, böyle sapıkça fanteziler kurmak normal olduğundan, karşılaşabileceğimiz bir durumdur.

Acı olanı; böyle insanlarla aynı toplumda yaşıyor oluşumuz.
ayıp eden adamdır.
üstüne bir de kıza yalatmadığına şükredelim.

(bkz: beterin beteri var)
insanı cinsellikten soğutan, sapkınlı ve sapıklıktan da öte bir iğrençlikle yoğrulmuş fantezi.