bugün

erkekliğin yüz karası olmuş kişidir. evet.
vurduran erkektir.
topi toptur.
görsel
soyle bir listesi vardir.
bu izni verme yetkisini nasıl kendinde buluyor anlamadığım erkektir. ne demek sevgilim mini etek giyebilir ya? ulan davar sen kimsin de buna izin vereceksin! ister giyer ister giymez, sana mı soracak amına koyduğumun çomarı!
Gavattır net, lan nasıl insanlarsınız olum, adamlar sevgilinize silkecekmiş gibi bakarken nasıl bu kadar rahat olabiliyor sunuz.?
Erkek mi? Dedirtendir.
izmirli erkektir. ya da bursa çocuğudur. evet.
denizlilili de olabilir.
görsel

Böyledir.
Sizin olmadığınız yerde istediğini giyebilir göt verenler sizi.

Eksileyin şimdi hadi.
Ya arkadaş karın mı değil. Sevgilin yani akşam sen yatacaksın onunla.
görsel

Dediği erkek bu herhalde..
ılıktır vurduruyodur. izmirli olması muhtemel erkektir
izmirli erkektir. evet.
Eğer bir tatildeysek ve genel olarak çok sıcak olması sebebiyle giyimler salaş ise izin verilebilir. Gözünüzde antalya, bodrum vb beldeleri getirirseniz hak verebilirsiniz.

Onun dışında Tercihen mini etek giymesine karşı çıkarım. Her şeyden öte erkeklerin sevgiline sürekli bakması gün sonuna kalmadan kavga etmene sebebiyet verecektir. Bunların önüne geçmek için daha dikkatli olmak gerek. Ayak bileğine kadar giysin de demiyoruz elbette diz hizası ya da diz altı normal kullanımda göze batmaz. Zaten düzeyli bir ilişki ise kadın sizin bu toplara girmenize izin vermeden ne yapacağını bilir.
giyebilir.
0:00 3:55
Sevgilisine mini eteğin yakıştığını düşünen erkektir.

Beybi!
Niye giyemesin ki? Onun vücudu. Sanki bana giydirecek ıq.

Edit: He amk her mini etek giyen tayt giyen orospu zaten. Siktirin gidin lan. Hem kıza güvenmeyin hem hayatını kısıtlayın. Sonra beni sevmiyor, siklemiyor. Kim sikler lan sizin gibileri.

Edit2: heeh şimdi de zorla giydirdik kızı öyle. Mal kaynıyor buralar. 'Modernize hayat vivivivi'.
Benim için giyebilir tabi yoksa olmaz.
Bana özel olan alanlarda ne istiyorsa giysin kamuya açık alanlarda topluma ayak uydurması gerekiyor.
istanbul ya da herhangi bir şehirde bir erkeğin sevgilini/eşini iç çamaşırıyla ya da mini etekle görmesine razı olmuyorsan antalya ve bodrumda değişen şey ne onu merak ediyorum.

iyi o zaman madem çevreye uyacak afrikaya gidince de soyunsun madem.
ya bu başlık gene, etek üzerinden, kadınlara saldırmaca...

aslında bu "özgecan´ı parçalayanlara destek vermece"...çünkü özgecan levyeyle kafası kırıldığı halde ölmediğinde, elleri kesilip, vajinası kamayla oyulduğunda, o da yetmeyip, üstüne benzin dökülüp yakıldığında...

bunları annesi öğrenip "kızım çok acı çekmiştir,keşke silahla öldürselerdi" dediğinde...

üstünde "mini etek" vardı !!

bunların sözlükteki destekçileri de o zaman, "aaaa mini etekle minibüse binmek de neymiş, o vaziyette minibüse binen kadının kukusunu kamayla oymak çok güzel bişeydir"

diye yazmışlardı. bunu gerçekten yapmışlardı.

sözlük de buna sessiz kalmıştı.

ibret olsun için, bunları yazanlardan beş tanesini, köhne bir duvarın önünde bir manga askerle bir astegmen´e kurşuna dizdirip, onun videosunu, sözlüğe girmek isteyen herkesin mecburen izlemesi gereken bir "jenerik" yapacaksın...

tahminimce bir işe yarar.

biz kadın düşmanlarının düşmanıyız, safımız budur.
Ne kadar çağdaş olursan ol, bu kadar geri kafalı, aç gözlü, abazaların kaynadığı toplumda giymesi erkeği rahatsız eder, etmeli. Sevgiline ne kadar güvenirsen güven yolda laf atan, etek altına bakmaya çalışan, peşine takılan birçok abaza olacak orası garanti. Yani yerine göre giyinmeli.
güncel Önemli Başlıklar