bugün

çoğu erkeğin haberi olmadan tecrübe edeceği acı gerçektir.
Senin, benim değil de yalnızca, bu bir insanlık ayıbıdır. Eğer bir kadın seviştiği için, hissettiği için kendini suçlu hissediyorsa gezegeni kapatıp gidelim. bizden hiçbir halt olmaz efendim.
insanların güvenini sarsmayın kızlar evlenmiyeceğim sırf bu yüzden o derece oldu.
evleneceği kişiye acıdığım durudur. sana koyarsa koysun ulan adamın haber bile yokken evleniyor. evlilik sana göre değilse senin gibi evlenmeyecek birini bulsaydın o zaman.
@3 niye gezegeni kapatiyon kardesim sadece ortadogu ve 1-2asya ülkesinde kaldı bu bekaret takinti adeti. Buralardada bu adetin degisecegenede pek benzemiyor yakin gelecekte, ki bence ilerdede degisir mi bilmiyorum.
overlokçuya yaptırıyorsa mesele olmayandır.
Sizin gibi serefsiz erkeklere mustehaktir.

Kizla evlenecegim diye umit verip bozup, sonra yuz ustu birakan adam adam degildir.
singer marka dikiş makinesi ile itina ile kızlık dikilir.

kızların dikkatine dikiş makinesi ayağınıza geldi, kızlık dikilir. 5 dakikada yapılır. hemen icraata geçilebilir.

dünya tarihinde hiçbir kadın yoktur ki güvenilsin. böyle kadınların daha ustaca yalan söyleyebileceği ve yaptıkları orospulukları saklayabileceği bir devirde evlenirsen çocuklarının başka heriflerden olmasını ve kendi evladınmış gibi onları büyütmeyi göze alırsın. sonra bunu öğrendiğinde iş işten epeyi geçmiştir.