bugün

azmış kız modeli.*kaş göz değilki bu karşılaştırıyosun.
(bkz: siz bekareti bacak arasinda mi saniyorsunuz)

dimi ama?
kabadayı filminde de bir an geçen muhabbet. başroldeki kız kenan imirzalıoğlu ve sevgilisi arasında yaptığı kıyaslamada kenan imirzalıoğlu'nu filmde rezil etmişti.*
bir an önce örgü işlerine başlaması gereken umutsuz vak'a hatun modeli.

"kızım senden bi b.. olmaz"
(bkz: sevgililerinin pens boyunu karsilastran bakire kiz) (!)
penis büyütücü hap satın alma gerekliliği hissettirecek entry.hap değil de çekme aleti taktırmak mı daha iyi yoksa
ikinciyi merak eden kızdır...
sevgililerinin performanslarını karşılaştıran erkeğin sevgilisidir belkim.
akıllı kız dır. (bkz: yiyemeyeceğin şeyin altına yatmamak)
kararsiz kalan genc kiz tipi.
bi' kız var. şimdi onu tahayyül edelim. önce erkek arkadaşından ayrılıyor ve başka birisi ile olmaya başlıyor. tabii bu arada "penis boylarını" karşılaştırıyor. sonra bundan da ayrılıyor kız. neden? çünkü penis boyu kısa elemanın.

nasıl oluyorsa gidip "bakir" bir erkek buluyor sonra. ilginç tabii. ama erkekte kızda bir mütekabiliyet arıyor. ben kendimi sevdiceğime sakladıysam o da bana saklamalı diye bir kriteri var.

fakat kız höykürmeye başlıyor. erkek arkadaşına "sen bekareti bacak arasında mı sanıyorsun ha? hangi çağda yaşıyorsun? sen çok sevidiğin bir kızı sırf bakire değil diye elinin tersiyle itebilir misin? haaa...nasıl bir insansın sen? gönlünden atabilecek misin beni? sevgi nerde? aşk nerde? sen bakire olan kızların çoğunun her haltı yediğini bilmiyor musun? yobaz seni."

diyor. ve bırakıyor erkek arkadaşını...çok medeni tabii kız. aşmış artık...

kendisini rahatlatıyor kız abisi. efendiim? elbette psikolojik. kızma ona! ağlıyor sonra. hani eski türk filmleri gibi...

"siz bekareti bacak arasında mı sanı..." hımfs...bühühü...*
kabadayı filminde güzel bir sahne.
michael jordan ile sevgili olduğunda tüm ölçü birimlerini karıştıracak hatun modelidir bu bağyan.
-hakan bi şey sorucam ama utanıyorum
+rica ederim necmiye , neden utanıyorsun ki? sor tabe.
-eee şeyy
+????
-ben senin boyunu merak ediyorum
+1.84
-OHAAAAAA
hele bir de bu işi yan yana koyup bakarak yapmaya kalkıyorsa vaziyeti vahim olan kızdır. *
(bkz: sevgililerinin penis boyunu karıştıran kız)
otis abi de sık sık rastladığım olaydır. kızcağımız aynen şöyle başlar

+ benim bir pilot sevglim vardı var ya...

yılmaz aslantürk de bir güzel çiziyor ki otisabi'nin yüz ifadesini.
şerefsizdir, alçaktır, münferidir.
birinci siz çıktığınızda moralinizi bozmayacak olan kızdır.

yada kadın.

bir ihtimal daha var o da (bkz: vurduyordur)
sen memeleri karşılaştırırsan o da onu karşılaştırır. normaldir. asıl karşılaştırmıyorsa yolludur. her gelen araca park yeri sağlıyodur.
Sen memesini kalçasını çok afedersin avret mahallini karşılaştırmıyorsun sanki ötekilerle.

Bilinçli yapmıyordur da, beden istemdışı olarak büyükten küçüğe diziyordur, nasıl vajenhafızası ise,

Dua et ki en büyük sen olasın.
Hiçbir kız öyle birşey yapmaz demişsiniz de kız wp grubunda dönen muhabbeti bilmez misiniz? Diye sormak istiyorum.

iftira falan değildir harbiden var öyle kızlar.