bugün

vermemesi.
facebook'ta fotoğrafını garip garip tiplerin beğenmiş olması. en önemlisi de bu insanların artık onun listesinde olmaması.

şimdi normal bir insan bile bundan şüphe duymaz mı?
Aynı seyleri israrla sormasi. Ya dinlemiyordur ya da zekasinda bi yetersizlik vardir. ikisi de sogutur.
dengesizliği, 563225 erkekle aynı anda konuşması, sözlükte ben kızım rörörö yapması.
başlı başına özgürlüğü kısıtlayıcı bir etken olması. isminin ''sevgili'' olması da yeterli bir sebep.
kokması.
sevgilinin bizi kendinden daha güzel bir kızla tanıştırması.
Suçluyken bile senin ağzına sıçıp haklıymış gibi özür beklemesi.
şüphesiz ter kokması.
din düşmanı olması. inananlarla dalga geçmesi.

inancı olmayabilir ama inancı olan insanlara saygı gösterecek sevgili dediğin. insan dediğin...
Sallamaz takmaz, ben en iyiyim herşey benim tavırları ve buna bağlı düşüncesiz bencil davranışları.
kendini çok zeki sanması.
Sabah bir günaydın yazıp koskoca tatil günü birdaha da arayıp sormaması. Üstelik iki ay sonra evlenecekken.
ateist olmasi. gaz cikarmasini komikmis gibi anlatmasi
"Nasılsa iğrenmez sevgilim." Bundan gaz olarak her yerden o gazı boşaltmasıdır. Hava ya o sonuçta demesidir üstüne.

Ağzını açarak ve şapurdatarak yemek yemesi cabasıdır buna.

Lakin en berbatı tartışma anında size küfür etmesidir. Adam sülalesine kadar girer diğer gün " bebeyim sinirliydim seni cok ozledim bize gelsene " kürek ver bana sözlük
eleştirilmeye hiçbir şekilde tahammülünün olmamasıydı.
maddi sorunlar yaşadığında dünyanın sonu gelmiş gibi davranması.
zorluklarla mücadele etmek yerine ağlanıp sızlanması ve sorunlardan kaçarak kurtulmaya çalışması.
moral bozuk olunca sürekli, " ne oldu, neyin var ?" diye diretmesi. belki o an anlatmak istemiyordur, sonra anlatacaktır. bir şey bir kere söylenir. niye sürekli sorup duruyorsun ki ?
Tırnaklarının bakımsız olması başlıca sebeptir.
devamlı trip atılması ve yalvarmanızı istemesi.
cahilce hareketlerde , konuşmalarda bulunması. Yalan söylemesi , dürüst davranmaması. Kaba davranması ve yemek yerken ağzını şapırdatması.
ağlamaklı koonuşması.
güncel Önemli Başlıklar