bugün

regl in iki gün gecikmesi ile oluşan ve 15 dakkada bir telefonla taciz edilmenize neden olan gerginlik türü.
(bkz: üç çocuk yapın)
- ben, ben galiba hamileyim deniz..
+ ay hamdi saçmalama..
- valla, gecikti baya.. iki gündür kaka yapmıyorum..
+ kimdi senin biyoloji hocan?
- beden yapıyoduk biz o derslerde hep..
insanın eczaneden gebelik testi alma cesaretini göstereceği heyecanlı ve zor eylem.
Telefon konuşması;

-Canım benim fizik kurallarına aykırı, ne hamilesi saçmalama lütfen! Göbeğine bo..... hamile mi kalınır?

* Ama ya onlar kaydıysa böyle aşağıya doğru?

- Nereye kayıyor bunlar?!, patanleri mi var bunların?!

* Aşkım çok kötüyüm ama iki gün geçti hiç anlamıyorsun beni ühüühühühüühüühühühhühü!!!

- Birtanem saçmalama lütfen ne ağlaması şimdi fol yok yumurta yok.

* He bir de saçmalıyorum heeee!! saçmalıyorum tabi evet!!

- Offfff allahım sen sabır ver

1 gün sonra.

* Aşkııııııımmmmm hasta olduuuummmmmmmm!!
(bkz: allah bağışlasın)
(bkz: allah analı babalı büyümek nasip etsin)
(bkz: korunuyorum diyen sevgilinin hamile kalması)
bazı hamileliklerde adet yanıltıcı bir kıstas olabilmektedir. kişi adet görür ama ilerleyen günlerde hamileliğin diğer belirtilerini görmeye başlar. test uygulamaya cesaret edemez. artık yapacağı şey bir sonraki adet dönemini beklemektir.haklıbir tedirginlik olmakla birlikte eğer yakın tarihte sevgiliden ayrıldıysanız bu tedirginliğe endişe de eşlik eder.
Götünüzden atılacak yusuf yusuf naralarına gebe olan tedirginlik türüdür.
kadının, haklı tedirginliğidir. aşağı tükürsen, kürtaj; yukarı tükürsen, doğumdur. erkek içinse, aşağı tükürse, kürtaj parası; yukarı tükürse, doğum parası; ileriye tükürse, nikah korkusudur. güle güle büyütsünler efen'im.
eczaneden alınacak üç kuruşluk bir hamilelik testiyle sevgiliyi pekala rahatlatabileceğiniz durum. ama tersi olursa ne olur bilemem tabi.
+ müfit sanırım y*rra yedim.
- tedirginsen kötü be.
zamanında tedbir almayan salak sevgililerin başına gelen tedirginliktir. dünya kadar korunma yöntemi var. ee tabii buluşma olunca akıl baştan gidiyor geriye salaklık kalıyor.
bir kanamayla ortadan kalkacak tedirginlik. kanamaya bu kadar sevinilir mi?*
olası bi hamilelikte süreç içinde yaşanıcaklar düşünülmeye başlanır. sevgilinini başının eti yenir. ne b-- yiyeceğini bilememe durumudur.
+ güzelim hamile misin yoksa? karnın şişmiş.
- hamilelikten değil tedirginliktendir o!
+ vira bismillah!
- hamileyim galiba kani.
+ olsun, 6. aya kadar falan serbestmiş.
- yuh, çocuğun adını da ali sami koyarız artık.
-aşkım içimde bi tedirginlik var.

+bebek tekmeliyodur, bebek..
allah düşman başına vermesindir.normalde zaten üst seviyelerde olan trip ve alınganlık bu tedirginliğin etkisiyle tavan yapmaktadır.ha birde acı olan yanlarından biri..

-sevgilim sana söz veriyorum hep yanında olucam nolursa olsun sen sakin ol yeter..

(bundan sonrasına dikkat,oysaki ne kadar iyi niyetliydiniz..)

+ buna mecbur değilsin,sorumluluk almanı beklediğim de yok,rahat bırak beni,zaten nolucak ki dimi? hayatım kayar en fazla.. senin tuzun kuru tabi * istemiyorum bişey yapmanı..

oha be,oha.

(bir kaç saat,dakika,gün sonra..)

+ ya şuan içimde sana ait bi şey varsaaaa..

hooop.buraya dikkat.hiç bana iyilik meleği ayaklarına yatma şimdi.bunun tek bi açıklaması var.sen ilgilenmeye devam et.. lan bi yürü git.

neyse işte ne diyodum lan en son? ben burda ders anlatıyorum herkes kendi aleminde atalay sen sus bak unutturdun görsel

sonuç olarak korunmak önemli bişi hocam.. *
ilk iş test yaptırmak olur fakat küçük bir yerde iseler nasıl alacağız derdi başlar sonra aldırmayı düşünürler sonra bakarlar ki olmaz evlenelim derler, yaşları küçükse aileye nasıl söyleyeceğiz derdi başlar böyle böyle devam eder.
+ Yarın annemlerin yanına gideceğim.
- o halde bu gecemiz son iyi değerlendirmek lazım.
+ kikiki.. ne pislik şeysin sen yhaaa..!

aradan 15 gün geçer..

- ya canım ben hasta olmadım. 3 gündür.
+ kızım saçmalama senin ki otomatik değil miydi.? günü hiç şaşmazdı hani kuluçkadan tam gününde kalkardın? (akıl gitti tabi kızı tavuk sanmaya başladım )
- ne bilim gecikti işte yha.. ben oğlan hissediyorum kikikiki..
+ o gün tatlı yemedik ne erkeği..
- ne alaka aşkım iyice saçmalamaya başladın sende.
+ ye hakkıyı çıkar tatlıyı değil miydi o ? (dilim sürtüştü)
- neyse ben kapatıyorum tlefonu sen bence bir düşün..!

amk ne yapcam ben!!! sanki ben doğuracam şu rahatlığa bak kızdaki.. şaka yapıyodur ya şaka..

Arkadaşlar şaka değilmiş.. Şu an 3 yaşında bir oğlum var.

edit : 15 gün sonra hasta olabilmişti.. Baba değilim gençler..