bugün

Dayatmalı Sürü psikolojisidir, madem biz yaptık sen de yapıcaksın biçiminde olan dayatmadır.
Medya, medya ve yine medya pompalamasının artık zihinlerden taştığının göstergesidir.

Bide dışarıdaki sevgilileri ayıplayıp tv de büyük bir keyifle bu tarz ilişkileri izleyen ve izleten kitle vardır, işte onlar büyük çoğunluktalar.
eger soru yöneltilen kişi universitede okuyorsa dayatmanin allahi yapılır.
pekde ciddiye alınmaması gereken saçma sapan dayatmalardır.şayet kişinin kendi öz ve hür iradesine kalmıştır bi sevgilisinin olması.kimseyi ilgilendirmezdir.hatta bu tür soruları soran andavallara cevap dahi verilmemelidir ki ben vermiyorum.
kişinin cinsiyeti ne olursa olsun tanışıldıktan belli sorular sorulur yaş kaç meslek vs ve konu gelir çatar konuşulan kişi hemcinstir ve sevgilisi olup olmadıgına gelir konu yok denir.ufukta yok mu diye sorulur yok denir gözlerini kısarak hayırlısı felan der karşıdaki kişi ama nafiledir tıpkı bir kişiye atistm dersiniz de ben görüşüne saygi duyorum der ama içten içe kabullenemez ya o bakışı görürsünüz.bu olay bir hem cins arkadaşla kalmaz evdeki anne baba bile şaka ile karışık sorar teyzeler halalar kuzenler yok desen de inanmazlar yalan söylüyor sanirlar.
arkadaşım olmuyor işte herkes sevgili olacak canım cicim aşkitom diye hitap edecek birini bulacak degil olmuyorsa olmuyordür.üstüme gelmeyin efendim.