bugün

Yeni nesil terimi ile (bkz: fuckbody) olarak tabir ettiğimiz. iğrenÇlik ötesi arkadaş kavramıdır.
Hem sevişip sonrada arkadaş gibiyiz denmesinden iyidir.
Arkadaştan öte filmini hatırlatır.
bir nevi ilişkinin adını koyamamaktir efendim.
Kaliplariniza tukureyim. Standart olmayan arkadaslik sizin neyinize. Hemen sevgililik hissiyatlari, beklentileri. Kurdugu her iletisimi belli kurallarin ve kaliplarin icine sokusturmaya calisan siradan kisilerin kucuk kafa mesguliyetlerinden biri.
fakbadi hayatı yaşamaktır, doğru yoldasınız gençler.
baklavayı biberle yemek gibi saçmadır.
(bkz: friendzone)
karşılıklı anlaşmayla olabilecek bir şeydir. ilişkinin tüm güzelliklerini yaşayıp ilişkiyi yıpratacak saçma sapan sevgili kıskanması ve hesap sorması olamdan yaşamaktır. elbette ilk kural baştan karşıklı anlaşmadır.
Platonik takılan salaklara özgü bir davranıştır.
Yazık la.
aslında ne sevgili ne de arkadaş olmaktır.
(bkz: friends with benefits)
Fuck bodynize merhaba deyin. Ama kızın biraz salak olması gerek ki piyasada bolca mevcut.
adını koyamamaktır. karşıdakinin "seni sevmiyorum ama sensiz de yapamıyorum" demesidir. çok acıtır.
dünya üzerindeki sayılı pis durumdan biridir. Hemen niyet belli edilir ve en kısa sürede mesafe konur.
Benim de bir zamanlar bir sürü kız ile yaşadığım durumdur.
(bkz: kanka ayağı göt ayağı)
yilbasinda rastlanilan bir durumdur.
ilişkinin en güzel zamalarıdır. kavgasız gürültüsüz, stressiz...
Şuan da içinde bulunduğum durumdur. Neyim nasıl olduğunu veya olması gerektiğini asla anlanmaz. Beyin çoğu zaman eror verir. Kıskanmaya, kızmaya hakkın var mı bilemez ve sürekli düşünür durursun.
aslında ilişkinin en heyecanlı evresidir. içiniz kıpır kıpır olur bir yandan da içiniz içinizi yer. ilişkinin en güzel zamanlarıdır. sonra bir şey olur sevgili olunulur, sonra da sıkılırlırsınız ve ilişki biter.
beklenti olmadığı için her iki tarafında halinden memnun olacağı ilişki türüdür.
pek yakında tam tersi olacaktır.
arkadaşken sevgili olma ihtimaili yüksek durum ateş ve barut yan yana durmaz diye bir tabirle renklendire biliriz .
(bkz: orospu çocuğuyum demenin alternatif yolları)
Vardı böyle bi arkadaşım. Beraber çok vakit gecirirdik, yetmez gece oldu mu, telefonla devam ederdik. Evlendi uzak yere gitti. Eskisi kadar olmasa da yine görüsür konusuruz arada. ikimizin de sevgilileri vardı. Birbirimize o gözle bakma ihtimalimiz yoktu, çünkü köpekler gibi sevdiğimiz aşklarımız vardı. Destek olurduk her durumda birbirimize. Hemcinsim arkadaşlarımla konuşamadığım, konuşmak istemedigim konulardA ona rahatça açılabilirdim.

Var ya burda bi başlık, "kız kankaya sarılınca penisin kalkması" mı neydi, arkadaşım sıfatındaki tüm kızlarda yaşadım bu utanc durumunu, ama bi tek bunda yoktu öyle bisey.

Özledim lan şimdi.