bugün

Denk gelmemektir.
Etraftaki Erkeklerin yeterince fena ve çakal olmamaları.
Fena çakal sinsi işini bilen erkeklere bayılıyorum.
Öncelikle bir arayış içinde değilim. Sonra insanlar öyle bir hale geldiki kimsenin kimseye tahammülü kalmadı bu yüzdendir o sorumluluğu almak zor geliyor. Tabi ben hayatıma girecek kişiyi eğlence olsun diye istemiyorum, diğer yarım olsun diye. Ondan biraz seçici olmak durumundayım..
Sevgili bulmak kolay, doğru insanı bulmak zordur.
durumlara çekingen kalmak. sonra durum analizi yapılıp, çekingen kalmanın hiçbir anlamı ve yararı olmadığını anladığın vakit, bu sefer de, sevgilin olacak biri için ortamın oluşmaması. yani bir bekleyiş içinde olmak. tabii bu sadece bir nedeni, bir kimi için nedeni. bir başka kimse için başka nedenleri.
Uzun ince bir yolda yürürken gündüz gece yanımda olmak istemeyebilir her defasinda çünkü.
görsel

Başımda bu manyak var. Kıskanıyor. Kızı görmesede hissediyor sanırım. Uzun süre yanaşmıyor.
sevgili sözcüğü çok bayatladı sayın şeyaptıklarım. abazanlıktan yananlar sevişeceği hatunu, hatunlar da söğüşleyeceği cüzdanı kabarık adamları düşürme peşinde.
bir gün denk gelir, çok şeapmayın yani yok diye.
belanızı niye arıyorsunuz ki.
Milleti kendiniz gibi güvenilmez birer orospu çocuğu olarak görmeniz bu sıralı sebeplerin başını çekmektedir.
Sevgilinin arayıp bulunacak bir şey olarak düşünülmesi çok garip değil mi? Gerçekliğini yitiriyor böyle, gerçekse o sizi bulur zaten.
Kafa dengi, insana hayatı sevdirecek sevgili bulamamaktır. Yoksa sırf sevgilim olsun kafası ile herkes sevgili yapar. Ama o sevgili daha sonra insanı derinden yaralar. Bundan dolayı korktuğu için ve kafası rahat takılmayı sevdiği için sevgili bulamaz. Dışarda sevgili bulamayan biri olarak görülür. Evet öyledir, ama inanın çoğumuzun bundan yana derdi de yoktur.

(bkz: olsada olur olmasada)
(bkz: aramamak)
"ay anomalisacim ben surekli mesajlasmayi sevmiyorum. bos muhabbet yapiliyor. ama sen tabiki her istedigin de bana yazabilirsin. ben sana cevap vermesem sorun etmezsin biliyorum"

tercume ediyorum. ya guzel kardesim. beni darlama. bos muhabbet yapma neyse artik sanki kulturel bilgi vermem gerek adama. sen bana yaz. ben kari kiz kovalamaktan firsat bulursam sana donerim. ama sen yaz. bosa cikarim felan lazim olursun.

en son tam olarak bu kafa yuzunden sevgilim olmadi.
sevgili bulamamak diye bir olay yok, arayan bulur veyahut önüne gelen fırsatları değerlendirmesini iyi bilir. sosyalleşmiyor, evden çıkmıyorsan ve karşı cinsle hiç alaka kuramıyorsan o sendeki büyük bir problemdir kendini bir sorgula derim.
ortamsızlık abicim ya, ortamsızlık.
anlaşılmaz, zor bir insan olmak.
Ultra fakir olmak.
eski yaşanmışlıklar.
insanlara güvenememe.
insanlara karşı hissizleşme .
geçmişin günümüze getirdiği kırgınlıklar.
herkesi aynı görme.
belli bir yaştan sonra tip + karakter + zeka arama ( bu özellik bende yok çevremdekilerden biliyorum )
bu konuyu uzattıkça uzatabilirim ama bu kadarı yeterli sanıyorum.
sevgilide aradigim tek seyin guzellik oldugu yillarda kolaydi her sey. Buyuduk, is degisti.
çekiniklik.
üşengeçlik.

bir daha hiçbir şeyin eskisi gibi olamayacağı korkusu. sürekli hayatına müdahale eden bir zat.
beni hak etmiyorlar...
karakterli olmak. malum genelde tutarsız, çıkarcı, karaktersiz kişiler tercih edildiğinden göz ardı ediliyoruz. beğenilmiyoruz.
Eski sevgilimi unutamıyorum.

Bu cok net.

Kimse onun gibi yakışıklı akıllı beyefendi değil.
Olmayınca olmuyo yapacak bısı yok.
güncel Önemli Başlıklar