bugün

Sevgiyle yaşanır cinsellik, başka türlüsü çiftleşmekten öteye geçmez.
Bedenini sunup sevgisini esirgeyenler gitsin parayla bu aktiviteyi yapsın bence.
Olmayan birşeyi aramaktansa,seks gibi gerçek ve yalın bişeyi yaşamak yadırganmamalı. Seven her insan seks yapmaz, ama seks yapan insan sevsin sevmesin yapar evet garip ama böyle.
Böyle başlıkların altına bazı erkeklerin yani hem cinslerimin edebiyat parçalamasına bayılıyorum. Sadece tek bir sorum var. Güzel bi hatun sizinle sevişmek istese seni sevmiyorum canım kusura bakma mı diyeceksiniz. Cidden buna hadi bizi inandırdınız kendinizi inandırabildiniz mi lan. 30 yaşına geldim 17 yaşından beri sözlüklerde yazıyorum. Abi sözlükteki insanlar genel itibariyle yalnız, toplum içinde sıkıntılar yaşayan veya atadığını bulamamış veya psikolojik sıkıntıları olan veya kabullenebileceği farklı bir ortam arayan vb. tipte insanlardı. Bunların arasında birbiriyle tanışıp evlenenler oldu, kendilerine uygun eşi buldular ve hepsi sözlüğü bıraktı. Kısacası sözlük şaşmaz bir şekilde hayatımızdaki bir eksiği dolduruyor.yani birbirinizi kandırmayalım abi sözlükteki kozlara yaranmak için aşk sevgi nidalarında bulunma. Daha başka konularda kaliteli şeyler yaz dikkat çek ve sonra aradığına kavuş. Ama burda bana gelip verseler almam geyiğine girme ki hepimiz biliyoruz vermeyeni verdirttirmeye çalışıyorsun.

Lafım üstüne alınan herkese. Bari burada dürüst olalım.

Cinsellik de bir ihtiyaçtır, sevgisiz de gayet güzel yaşanır.
Kadın ve erkek için de net adamlık göstergesidir. En azından gaye belli ve bir kesinlik var. Flular, şüpheler, taht oyunları, kedi fare kovalamacası yok.

Etiket olma korkusundan ötürü ağzına ..ya beni sadece öyle görme.. cümlesini sakız eden metalaştırma ama seviş benimleciler kendi paradokslarından sıyrılamadıkça salt cinselliğin verdiği hazzı net olarak idrak edemeyeceklerdir. Zira seks esnasında her iki partner de birbirlerinin objesidir.

Sevgi çok genel bir kelime. Konu sikiş falan olunca ne kastediliyor bundan anlamıyorum. Eğer aşk gibi hebele hübele bir kavramdan ziyade tutku, arzu ya da sadakat gibi manalara karşılık geliyorsa sadece sevgiyi aramak yerine içerisinde bu bahsetmiş olduğum sevgiyi de içeren bir cinselliği aramayı tercih ederim. Bak burada sevgisiz seksi reddediyorum falan demiyorum bu tür bir ilişkiye sonuna kadar açığım o allahın emri zaten de; sıkıcı boğucu salt bir sevgi yerine cinsellikle harmanlanmış bir sevgiyi kabul ediyorum diyorum. Tek başına sevmek yetmez, sikmek sikişmek arzulamak terlemek de lazım.

Kadının ve erkeğin birbirlerini yine bir başkasına ihtiyaç dahi duymadan en iyi şekilde doyurabildiği bir tensel çekimden söz ediyorum. Ki genel olarak evlilikleri de ayakta tutan en güçlü bağ budur nihayetinde.
net olarak aradığımdır. bunu yaparken yalan söylerim , bir şeyler vaat ederim (evlilik, sadakat vb.), çünkü kadını ancak böyle yatağa götürebiliyorum. sevilmek , kıskanılmak ve ya aptal aptal günde 4 saat vatsap mesaisi yapmak istemiyorum.

-ben hayatıma arkadaş değil, yatağıma arkadaş arıyorum.
Bilhassa erkek cinsiyetinin yaptığı eylem. Gerçek adamları da onlarla karıştıran kızlar gibi bir grup yarattı bu ibneler.
hep bunlar kendini şartlandırma ile alakalı olandır. bunun tam tersi de olabilirdi ve yine şartlandırma diyebilirdik. öncelikle sevgi de, cinsellikte öcü diye bakılmaması gereken , insan doğasının dışına çıkılmadan, yani sapık olmadan, gayet yaşanılası duygulardır. çünkü bunları niye dedim, insanlar şöyle anlıyor galiba; sevgi çok saf, temiz bir duygu, bu temiz duyguyu arayarak, cinsellik hayatım çürüyecek, kendimi adapte edemeyeceğim zannediyor herhalde. halbuki yok böyle bir şey. her şey gelip geçicidir aslında evet, ama bu gelip geçiciliği en aza indirmek istersen, sevgiyi de cinselliği de bir arada istersin.
Ara ara belkide bulursun.
arayan bulurmuş.
(bkz: fuckbuddy)
Cinsellik insan doğasında var evet. Ama gidipte bir ilişkide sevgi ve saygı yerine cinsellik aramak veya bunu cinsiyete bağlamak harbi mallıktır. Kusura bakmayın