bugün

Gelirse Ekime Kadar.
Geri dönecek se hiç gitmesin. Duruma göre en fazla 2 sene beklerim. Çok değerliyse 4,5.

Gidipte dönmemek
Dönüpte bulamamak var değil mi. Dönüp beni beğenmiyecek filan bir de.
Kesin gelecekse bir ömür beklenir.
Ben 12 yil beklemistim. Salakmisim.
beklemek aptalların işidir. akıllı insanlar istediklerini en kısa zaman zarfında elde ederler. ben onlardan biriyimdir mesela...
özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir.
bekleyecekse beklenen, beklemek güzeldir.
sevecekse sevilen o hayat herşeye bedeldir.
ne kadar beklemem gerekiyorsa.
Eğri oturup doğru konuşmak lazım.
Beklemem bunuda ona söylerim.
Bende yalan da yok karpuz da.
Zaman bir insanın en kıymetli hazinesi gerçekten zaman en kıymetli hazinesi yardan da evlattan da daha kıymetli.
Evlat, insanoğluna bu dünyada oylansın diye lutfedilen bir nimet.

Gün gelecek annenin evladindan kaçtığı vakit çatacak ve o an insan oğlu evladın da kadının da geçici olduğunu anlayacak. Ve en büyük hazinenin zaman olduğunu görecek.

Sen bekleye dur giden en kıymetli sermayenden. Git kitap oku, sanat yap, tefekkür et. Bilime ada kendini.
Beklerken boynuzlanmayacaksak ömrümüz yettiğince.
Gerçekten seviyorsam beklerim ama siz gene de fazla sallamayın beni klavyede kolayca üfürür herkes böyle şeyleri lafa itimat edilmez.
ben enayi gibi teklif etmek için 5 sene bekledim.halbuki ilk zamanlarda bile teklif etseymişim kabul edecekmiş.
beklemem gelene kadar başkasını severim o gelince onu da severim, çok seven birisiyimdir, evren boşluk kaldırmaz ben de kaldırmam.
Yılları saymayacak kadar seviyorsan beklersin zaten. Üçün beşin senesini sayıyorsanız zaten sevmiyorsunuzdur. Beklemenize de gerek yok.
beklesemde beklemesemde vakit hızla geçiyor . gelirse ne ala . kapımız herkese açık zaten .
Gelirse ekime, gelmezse skime..
Bu sorunun cevabini bulana dek. Bu sorunun cevabi da ayni zamanda bu sorunun cevabının bulunmasi olacagi icin paradoks yaratmis olurduk. Yani cevap sonsuz.
Beklemenin tanimina gore degisir. Uzakta olan sevgiliyi mi bekliyoruz yoksa bizi sevmeyen birini mi bekliyoruz? Birinci soruya omur boyu evet ikinci soruya beklemem bekletirim.
0.

evet.
Hiç yıl. Şöyle ;

inandırmak için tüm yolları denersin. ama baktın olmuyor neden bekleyip hayatını üzgün devam ettireceksin ki. O senin bu üzgün halini bilip de merhamet etmeyeceğine göre (istemiyor çünkü) sende yoluna bakacaksın. 7 milyar insan içinde 1 kişi yüzünden yıllarca beklemek veya hayatı üzgün yaşamaya değer mi ? Değmez tabi.
Gel desin son nefesime kadar . Bende boyleyim iste.
biri seni sevdiğine inandırırsa ve onun gerektirdiği gibi yaşarsa bir ömür bile beklenir lakin öyle bir dünya yok.
Ölene kadar seversem umudumda varsa Tabiki .
Sevdiği insani bir omur boyu bekleyen atalarimiz eski neslimiz varmis. NItekim toplumumuz kulturel bir dezerformasyon yasadigi icin bu sure ne yazik ki 1 ay en fazla 1 seneye kadar dusebiliyor. BUndaki asil sebebplerinden birinin de tuketici toplum bilincini kafamıza dayatmalari oldugunu dusunuyorum consume obey die mottosu malesef ki bekleme suresini azaltmakta
Yil degil, gun bile beklemem. adam olan bekletmez, kendine guvense bekletmez, aklinda yedekler olmasa hic bekletmez.

aklinizi kullanin, kimseyi hicbisey icin beklemeyin.