bugün

candır. yanında mutsuz olmak imkansız olandır. kavgalar bile tatlıdır.
can'an dır.
sahip olmak istediğim sevgilidir.
itiraf etmek isterim ki böyle sevgiliye sahip insanları çok kıskanıyorum.
yıllarca mücadele edersin sevdiğini hissettirsin diye ama olmaz.
olmayınca mutsuz olursun.
olmayınca yıkılırsın.
uzun yıllar şehirler arası aşk yaşadığım için oluyor diyip kendini avutursun.
ama gene olmaz.
kıymetini bilin lan.
kıymetini bil.
yok naz yapıyor yok sürekli mesaj atıyor vs bırakın boşverin bunları.
bırakmayın...
çok sevilendir. ki hissettirmese de bilirsin ya seni nasıl sevdiğini. oda yeter zaten.
'o' nu mutlu etmek için bir tarafını yırtan sevgilidir.
varını yoğunu herşeyini vermen gereken sevgilidir. çık karşıma yeter artık.
özlenilendir.
(bkz: benim sevgilim)
(bkz: candır o)
sizin hayatınızı becerse yinede ayrılamazsınız ondan. o derece zevk verir bir yanda da. ve mutluluk.
insanı dünyanın en şanslı insanı olduğunu düşündüren sevgilidir ki dünyanın en şanslı kişisidir de. aradığın onca yıldan sonra, çekilen onca dertten ve isyandan sonra, hepsine değdiğini anlatan sevgilidir. bazen bir gülümsemesi, içten içten bakışı, omzunuza yaslanışı ve yanınızdayken ne kadar huzurlu olduğunu göstermesi sizi sevdiğini hissettirir. bazen duygusal bir konuşma yapması ya da sadece "seni seviyorum" demesi sizi sevdiğini hissettirir ve ruhunuzu özgür kılar. hele ki günümüz çıkar dünyasında bulunmuşsa böyle bir sevgili, ne kadar kırsa da üzse de ona sevgiyle, içtenlikle yaklaşılmalı. çünkü o ne kumaştır, ne de siz hıyarsınızdır.*
Herkesin içinde gururunu kırsanda, gözlerinin dolmasına sebep olsanda seni affeden sevgilidir.
(bkz: o)
sık sık hediyeler, çiçekler alan, seni seviyorum diyen sevgilidir.
gözünüzün içine bakan sevgilidir. *
güvendiğini de hissettiriyosa dudağından öpülesidir.
kıymeti bilinesi sevgilidir. götün kalkmadan hem de.
sürekli kendi istediği anları değil, bazende sizin istediğiniz anları yaşayabilen sevgilidir.
ne seni seviyorum kelimeleri ne aşk sözleri ne hediyeler... hiç biri değildir sevgiyi hissettiren. sadece yanılırsınız. ancak o kişi sizin için kendinden taviz veriyor, fedakarlıklarda bulunuyorsa asıl seven o'dur. ilişkilerdeki en önemli elemandır fedakarlık. o yoksa... kusura bakmayın yeterince sevilmiyorsunuz demektir.
(bkz: seviyormuş gibi hissettiren sevgili)
dokunur, temas halindedir. sürekli..
hiç ama hiç kıymeti bilinmez.
sorunlarınıza,
sevinçlerinize,
umutlarınıza,
gözyaşınıza,
gülümsemenize,
birşeyler yapmak için harcadığınız onca çabaya,
duyarsız kalmayan, sizi maddi manevi elinden ne kadarı geliyorsa destekleyen kişidir.
yani,
sevilmeyi hakedendir.
beklenen, özlem duyulandır...
sevmediği zamanda en acı şekilde sevmediğini hissetirebilecek yetenekte olan sevgilidir.
Sana herşeyimsin derken gözlerine bakabilendir .