bugün

(bkz: platonik aşkın kütür kütür pompalattığını görmek)
insanın göğüs kafesini açıp kalbi üstüne taş basmasına kadar götürebilecek olay.
Uzaktan sevebilen biz delikanlılar için çok da problem olmayan bir durumdur. Şayet epiküryen aşklarda boğulan günümüz dünyasında, sevdiğimizi olur da bir gün üzeriz diye bizler sevmekten vazgeçmesek de sevgili olmaktan vazgeçen insanlardanız.

cümle bir değişik oldu farkındayım ama dolu bir konu be başkan eşeleme hiç.
Şükür edin ve düşünün hadi mutsuz görseydiniz.
bakkal reşat abinin sigaradan sararmış bıyıklarını aralıksız okşamak gibi bir şey.
dertlendim.
demekki sevgimi haketmemiş .
O başka kişiden eksik olan yanımı sikip atardım.
olması gereken yorum, benle mutlu olmuyorsa gebersin amk karısı

gerçek aşk budur. neymiş mutlu olsunmuş lan benle olmadıktan sonra, sabah elalemin herifinin kollaında uyanıp, baskalarının cocugunu taşyacaksa sikerler öyle mutluluğu beyler. bunlara tebesümle ay ne mutlu yhaa demek o aşk değil godoşluktur.

godosh team lets do it eksileri doldurun şimdi.
En azindan mutlu oldugunu gorup kiskanclikla karisik mutlu olmaktir.
Gözünüzün arkada kalmayacağını gösterir size, zira o mutluysa sizde mutlu olursun fakat uzaktan hissedersiniz bunu.
Demek ki senle mutlu değilmiş. Yapacak bişey yok.
Yasamadigim ve yasamak istemedigim mevzu.'Baska biriyle mutlu' diye oturup sevinemem dürüst olmak gerekirse. Baska birinin ABV. Yasamadan vikvik edebiyat yapmayın.

En iyi ihtimalle o mutlu diye belki biraz cok azicik ucundan mutlu olabilirim ve ben onu daha fazla mutlu ederdim duygusunu kafamda yok etmeye çalışırım. Kendimi mutlu ederim. Ona sıçam...
aklima farazi V kayranin bi parcasinda gecen ' yeter ki sen devam et bi yerlerde gülmeye' sözlerini getirmis baslik.
akıllı olsaydın sen mutlu ederdin,onun için git başka yerde ağla.
Yavaş yavaş emekli olma vakti gelmiştir.
Ya gercekten mutluysa?
Ya bir daha dokunamayacaksan?
Ya gozlerine bakamayacaksan?

Uzulursun.
sevdiğin erkeğin yanında bir kız görmekle eşdeğerdir.abartmayın.erkeklerin sevgisi sevgi de bizimki patlıcan mı sayın süserler?
"...ama mutlu olmak" diye devam ediyorsa siz bir takım şeyleri aşmış bir insansınız demektir. "...ve mutlu olmak" diye devam ediyorsa eğer siz insan bile değilsinizdir, üst bir varlık olabilirsiniz mesela.
Platoniğim ile düşünüyor ve farkediyorum ki,bu tek ağlamamdan Çok koyuyor.
Yapacak bişey yoktur, üzer fakat mutlu olduğu için mutlu eder. Eğer yapacak bişey olduğu düşünülüyorsa gidip ikisinin de kafasına sıkılır ve kafa karışıklığından uzak bir hayata merhaba denir.
seven adam kıskanır gençler. kıskanan adamda işin bokunu çıkarır. sonuç; ölür o başka biri.
Onun mutlu olduğunu görerek mutlu olmaktır.
mut'un hayirli olsun sevdigim. ne kadara aldin? cok girdi mi sana bedeli?

mutlu olurdum diyen herkesin, yasadiginda ne hissedecegine bahse girebilecegim duygu durum.
Sonra neymiş efendim çok çekilmez bir insansın,böyle sahneler gösterirseniz insana tabi çirkefleşir.insan lan o az ötede mutlu olun bari sokmayın gözümüze mutluluğunuzu.Diyebileceklerim bu kadar.