bugün

rüyanda uçmayı görmek gibidir. eğer uçtuğunu görmüşsen sabah uyandığında tuhaf bir mutluluk ve sevinç kaplar. gerçek olacağına inanırsın. sevdiğin kişiyi görmek de öyle. sanki hep birlikteymişsiniz, sanki o seni hep sevmiş gibi havalara girersin. fakat sadece bir rüya olduğunu anlaman çok uzun sürmez.
uzun iliskilerde çok güzel bir his verir.
tabi uyandiginizda rüyayı hatirlamaniz gerekir.
Üstünüz açık kalmıştır genşler, çok takmayin.
Çoğunuz anca rüyanızda görürsünüz zaten.*
Nefret edilen durumdur, genelde iyi görülmez.
Özlemin, eksik kalmisligin bi sonucudur. O kadar gercekci gelir ki o rüya, gercek olmasini istedigimizden belki de, uyamdigimizda gercekligi baska bi sorgulariz. Neden onunla oldugum kisim gercek degil. Ya ben su an kabus göruyorsam gibi kafalara agri sokucu sorularin hücmetmesi gibi sonuclar dogurabilir.
Özlemini biraz olsun hafifletmez, aksine arttırır.
eğer platonik ise güzeldir, insan uyanmak istemez. nasıl olsa gerçek hayatta beraber olması imkansız bari rüyasında birlikte olup az buçuk mutlu olsun gariban.
Bitmesindir.
özlendiğin anlamına gelir.
Bir de platonikseniz etkisinden uzun süre cikamayacaginiz ruyadir. Asik oldugunuz yetmiyormus gibi daha da asik olursunuz. Etkili ruyalardir.
uyanınca keyf sigarası yaktıran rüyadır.
mutluluk sebebidir.
zevk verici bişeydir. uyandığında ; sigaramı getirin
Çok düşünüp dua edince tecrübeyle sabit görülmüştür. rüyada illa ki ileri derecede güzel eylemler yapılmayabilir ama zamanla o da olabilir bilinmez.
eski sevgiliyi görüyorsanız pek hoş bir durum olmuyor. yani ''seni görmem imkansız rüyalarım olmasa.''
sevdiğin kişiyi görmek bazen hoş olmayabilir , sevgilini görmek olsa neyse. Sabahın köründe bir acıyla uyanacağı günü pek kimse istemez tahminim.
Unutmaya engeldir.
Uyanmak istemeyebilirsin o gün.
bi gün eski iş yerimizdeyiz, bi gün onun eski okulana gitmişim kapısında bekliyorum. şahinle bekliyen apaçiler gibi, kılıktan kılığa sokuyor beni her gece. yüzde doksan o benim varlığımı bile unuttu. başka hiç bi durum bi kişiyi bu kadar aşağılıyamaz bu kadar aciz duruma düşüremez.